Bim Tereyağı Fiyatı 2022

Bim tereyağı fiyatı
Bim tereyağı fiyatı

Bim tereyağı fiyatı, çoğu kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Son zamanlardaki gıda ürünlerine gelen zamlardan sonra birçok insan bim tereyağı fiyatlarının ne kadar olduğunu sormaya başladı. Tereyağı bim fiyatı hakkında sizler için bilgiler topladık ve bu yazımızda aklınızdaki tüm soruları cevaplandıracağız.

Bim tereyağı fiyatı 2022 yılında, bim tereyağı fiyatı 2021 fiyat listesine göre artması bekleniyordu. Süt ve süt ürünlerinde oluşan üretim maliyetleri ve gelen zamlar birçok ürünü etkiledi. Bunlardan birisi de tereyağı fiyatları oldu. Bim’in tereyağı ürünlerine de doğal olarak zam geleceğini herkes tahmin ediyordu.

Diğer markalara göre daha ucuz olan bim market, kendi bim mağazalarına özel ürünler üretiyor. Tereyağı için de bim tereyağı markaları bulunmakta. Bim pervin tereyağı, bim kebir tereyağı ve bim vakfıkebir tereyağı fiyatları diğer bilinen markalara göre daha ucuz olmakta.

Bim tereyağı fiyatı 2022 temmuz ayında aldığı zammın üzerine 2022 yılı ağustos ayında da zam aldı ve fiyatı yükseldi. Ağustos ayı tereyağı fiyatına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Güncel bim tereyağı fiyatı bilgilerini sizler için araştırıp aşağıda listeledik. Daha fazla fiyat bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bim tereyağı fiyatı güncel liste
Bim tereyağı fiyatı güncel liste

Bim Tereyağı Fiyatı

Bim tereyağı fiyatı 2022 güncel tam liste aşağıda verilmiştir. Pervin, Kebir, Vakfıkebir, Dost, Torku, Kaanlar tereyağı markaları gramajları ve fiyat listesi şöyledir;

MARKADetayAğırlıkFiyat
Kebir%80 Süt Yağlı Tereyağı500 Gram₺47,90
VakfıkebirTereyağı500 Gram₺45,90
Pervin%82 Süt Yağlı Tereyağı1000 Gram₺69,90
PervinKozalak Tereyağı350 Gram₺29,90
PervinTereyağı250 Gram₺17,90
DostTuzsuz Topak Tereyağı500 Gram₺40,90
KaanlarTuzlu Tereyağı500 Gram₺35,90
TorkuTereyağı750 Gram₺84,90
Bim Tereyağı Fiyat

Bim tereyağı ürünleri birçok seçenek barındırmaktadır. Siz de bütçenize en uygun bim tereyağı çeşitlerinden birini seçerek bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bim Tereyağı Fiyat Karşılaştırması

Ürünlerin fiyatlarının artması ile marketlerdeki fiyat karşılaştırması araştırılıyor. Bim ürünlerinin diğer marketlere göre daha ucuz olduğu biliniyor. Bu yüzden sizler için bim tereyağı fiyat karşılaştırması için tüm marketlerdeki tereyağı fiyatlarını araştırdık ve sizlere bir liste oluşturduk. Bim marketlerdeki fiyatlardan daha fazla olmalarının sebeplerinden biri de paketlenme gramajlarıdır. Market tereyağı fiyatları listesi şu şekilde;

MARKADetayAğırlıkFiyat
KebirTopak Tereyağı1000 Gram₺119,90
KebirGurme Tereyağı750 Gram₺109
KebirGurme Tereyağı250 Gram₺36,90
KebirTuzlu Tereyağı250 Gram₺29,90
KebirTuzsuz Tereyağı1000 Gram₺104
DostTuzsuz Topak Tereyağı500 Gram₺54,50
KaanlarTuzlu Tereyağı500 Gram₺48,95
Tereyağı Fiyatları

Bim Tereyağı Alınır mı?

Bim tereyağı, diğer marketlere göre fiyatının daha uygun olması ve gramaj bakımından daha fazla olması nedeniyle fiyat performans olarak önde geliyor. Bu yüzden fiyat ve gramaj konusunda bim kebir tereyağı, pervin tereyağı gibi ürünler çok daha mantıklıdır.

Kalite konusuna gelecek olursak da bu biraz sizin damak zevkinize kalıyor. Bim 250 tereyağı ürünlerinden birini alarak test edip karar verebilirsiniz.

Bim tereyağı fiyatı 2022 yılında ne kadar? Bim 1 kg tereyağı fiyatı, Bim’de tereyağı ne kadar, bim tereyağı çeşitleri, pervin tereyağı kim üretiyor, bim tereyağı nerede üretiliyor, bim çağlak tereyağı fiyatı, tereyağı kilosu kaç lira gibi sorular her gün birçok kişi tarafından soruluyor ve bizde bu sorularınızı yazımızda cevaplandırıyoruz. Daha fazla market fiyat bilgisine ulaşmak için buradan diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Bim tereyağı kim üretiyor
Bim tereyağı kim üretiyor

Bim Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim tereyağı ürünlerinin hepsi Türkiye’de üretilmektedir. Tüm ürünleri belirli standartlarla satışa sunan bim, tereyağı için bilinen büyük firmalarla çalışmaktadır. En sağlıklı ve doğal ürünleri sofralarımıza getirmemiz için bim, kontrol ve denetimlerini aksatmadan yapmaya devam etmektedir.

Pervin, Kebir, Vakfıkebir gibi markaların süt ve süt ürünleri ürettiği bilinmektedir ve hepsi ülkemizin önemli hayvancılık yapılan bölgelerinde üretilmektedir. Pervin tereyağı üretim yeri, kebir tereyağı üretim yeri ve vakfıkebir tereyağı üretim yerlerini sizin için araştırdık.

Daha fazla bilgi için Bim’in sitesine buradan göz atabilirsiniz.

Vakfıkebir Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim vakfıkebir tereyağı, Trabzon ilimizde üretilmektedir. Yeşillik ve temiz havasıyla bilinen Trabzon, hayvancılık konusunda en kaliteli ürünlerin üretildiği yerlerden biridir. İskenderoğlu süt ürünleri ile çalışan bim, mağazalarına gelinceye kadar tüm denetimleri yapmaktadır. Vakfıkebir Tereyağı Fiyatı 45,90 TL‘dir.

Kebir Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim tereyağı fiyatı konusunda daha pahalı bir fiyata satılan kebir markası, vakfıkebir tereyağı gibi Trabzon’da üretilmektedir. %80 Süt yağlı tereyağı olan kebir tereyağı, Karadeniz kardeşler firması tarafından üretilmektedir. Kebir tereyağı fiyatı 47,90 TL‘dir.

Pervin Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Trabzon’da üretilen bir diğer tereyağı markası olan Pervin tereyağı, 3 farklı gramajda satılmaktadır. Farklı gramajlarla üretilmesi, seçenek bakımından avantaj sağlamaktadır. Pervin tereyağı fiyatı 69,90TL‘dir.

Bim pervin tereyağı
Bim pervin tereyağı

Güncel Bim Tereyağı Fiyatları 2022

Bim tereyağı fiyatı güncel bilgilerini bu yazımızda sizlerle paylaştık. Her geçen gün gelen zamlarla bim kebir tereyağı fiyatı, bim 1 kg tereyağı fiyatı, bim tereyağı 250 gr, bim 250 gr tereyağ, bim teremyağ fiyatı gibi bilgiler artmaya devam ediyor. Biz de bu bilgileri değiştikçe güncellemeye devam edeceğiz ve sizlere ulaştıracağız.

Temmuz ayı itibariyle, kebir tereyağı fiyatının güncel fiyatı 47,90 TL, Vakfıkebir tereyağı fiyatının güncel fiyatı 45,90TL, Pervin tereyağı fiyatının güncel fiyatı ise 69,90 TL’den satılmaktadır. Bim tereyağı fiyatı 2022 temmuz ayında bu şekildedir. Her ay sizlere bilgileri güncel ve doğru şekilde aktarmaya devam edeceğiz.

Daha fazla fiyat bilgisine ulaşmak için sitemizdeki diğer yazılara bakmayı unutmayın.

Bim aktüel ürünlerine detaylı bakmak istiyorsanız burayı inceleyebilirsiniz.