Bim Tereyağı Fiyatı 2023 Pervin, Kebir, Vakfıkebir, Dost

Bim tereyağı fiyatı
Bim tereyağı fiyatı

Bim tereyağı fiyatı, çoğu kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Son zamanlardaki gıda ürünlerine gelen zamlardan sonra birçok insan bim tereyağı fiyatlarının ne kadar olduğunu sormaya başladı. Tereyağı bim fiyatı hakkında sizler için bilgiler topladık ve bu yazımızda aklınızdaki tüm soruları cevaplandıracağız.

Bim tereyağı fiyatı 2023 yılında, süt ve süt ürünlerinde oluşan üretim maliyetleri ve gelen zamlar birçok ürünü etkiledi. Bunlardan birisi de tereyağı fiyatları oldu. Bim’in tereyağı ürünlerine de doğal olarak zam geleceğini herkes tahmin ediyordu.

Diğer markalara göre daha ucuz olan Bim market, kendi bim mağazalarına özel ürünler üretiyor. Tereyağı için de bim tereyağı markaları bulunmakta. Bim pervin tereyağı, bim kebir tereyağı ve bim vakfıkebir tereyağı fiyatları diğer bilinen markalara göre daha ucuz olmakta.

Güncel bim tereyağı fiyatı bilgilerini sizler için araştırıp aşağıda listeledik. Bu da dikkatinizi çekebilir! MİGROS PEYNİR FİYATLARI.

Bim tereyağı fiyatı güncel liste
Bim tereyağı fiyatı güncel liste

Bim Tereyağı Fiyatı

Bim tereyağı fiyatı 2023 güncel tam liste aşağıda verilmiştir. Pervin, Kebir, Vakfıkebir, Dost, Torku, Kaanlar tereyağı markaları gramajları ve fiyat listesi şöyledir;

MARKADetayAğırlıkFiyat
Kebir%80 Süt Yağlı Tereyağı500 Gram99,00 TL
VakfıkebirTereyağı500 Gram110,00 TL
Pervin%82 Süt Yağlı Tereyağı1000 Gram135,00 TL
PervinKozalak Tereyağı350 Gram54,50 TL
PervinTereyağı250 Gram36,50 TL
DostTuzsuz Topak Tereyağı500 Gram89,00 TL
KaanlarTuzlu Tereyağı500 Gram95,00TL
TorkuTereyağı750 Gram150,00 TL
Bim Tereyağı Fiyat

Bim tereyağı ürünleri birçok seçenek barındırmaktadır. Siz de bütçenize en uygun bim tereyağı çeşitlerinden birini seçerek bim marketlerinden satın alabilirsiniz.

Bu da dikkatinizi çekebilir. BİM SÜT FİYATLARI.

Bim Tereyağı Fiyat Karşılaştırması

Ürünlerin fiyatlarının artması ile marketlerdeki fiyat karşılaştırması araştırılıyor. Bim ürünlerinin diğer marketlere göre daha ucuz olduğu biliniyor. Bim marketlerdeki fiyatlardan daha fazla olmalarının sebeplerinden biri de paketlenme gramajlarıdır.

Bim Tereyağı Alınır mı?

Bim tereyağı, diğer marketlere göre fiyatının daha uygun olması ve gramaj bakımından daha fazla olması nedeniyle fiyat performans olarak önde geliyor. Bu yüzden fiyat ve gramaj konusunda bim kebir tereyağı, pervin tereyağı gibi ürünler çok daha mantıklıdır.

Kalite konusuna gelecek olursak da bu biraz sizin damak zevkinize kalıyor. Bim 250 tereyağı ürünlerinden birini alarak test edip karar verebilirsiniz.

Bim tereyağı fiyatı 2023 yılında ne kadar? Bim 1 kg tereyağı fiyatı, Bim’de tereyağı ne kadar, bim tereyağı çeşitleri, pervin tereyağı kim üretiyor, bim tereyağı nerede üretiliyor, bim çağlak tereyağı fiyatı, tereyağı kilosu kaç lira gibi sorular her gün birçok kişi tarafından soruluyor ve bizde bu sorularınızı yazımızda cevaplandırıyoruz.

MİGROS ZEYTİNYAĞI FİYATLARI başlıklı yazımızıda okumayı unutmayınız!

Bim tereyağı kim üretiyor
Bim tereyağı kim üretiyor

Bim Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim tereyağı ürünlerinin hepsi Türkiye’de üretilmektedir. Tüm ürünleri belirli standartlarla satışa sunan bim, tereyağı için bilinen büyük firmalarla çalışmaktadır. En sağlıklı ve doğal ürünleri sofralarımıza getirmemiz için bim, kontrol ve denetimlerini aksatmadan yapmaya devam etmektedir.

Pervin, Kebir, Vakfıkebir gibi markaların süt ve süt ürünleri ürettiği bilinmektedir ve hepsi ülkemizin önemli hayvancılık yapılan bölgelerinde üretilmektedir. Pervin tereyağı üretim yeri, kebir tereyağı üretim yeri ve vakfıkebir tereyağı üretim yerlerini sizin için araştırdık.

Vakfıkebir Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim vakfıkebir tereyağı, Trabzon ilimizde üretilmektedir. Yeşillik ve temiz havasıyla bilinen Trabzon, hayvancılık konusunda en kaliteli ürünlerin üretildiği yerlerden biridir. İskenderoğlu süt ürünleri ile çalışan bim, mağazalarına gelinceye kadar tüm denetimleri yapmaktadır.

Kebir Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Bim tereyağı fiyatı konusunda daha pahalı bir fiyata satılan kebir markası, vakfıkebir tereyağı gibi Trabzon’da üretilmektedir. %80 Süt yağlı tereyağı olan kebir tereyağı, Karadeniz kardeşler firması tarafından üretilmektedir.

Pervin Tereyağı Nerede Üretiliyor?

Trabzon’da üretilen bir diğer tereyağı markası olan Pervin tereyağı, 3 farklı gramajda satılmaktadır. Farklı gramajlarla üretilmesi, seçenek bakımından avantaj sağlamaktadır.

Bim pervin tereyağı
Bim pervin tereyağı

Güncel Bim Tereyağı Fiyatları 2023

Bim tereyağı fiyatı güncel bilgilerini bu yazımızda sizlerle paylaştık. Her geçen gün gelen zamlarla bim kebir tereyağı fiyatı, bim 1 kg tereyağı fiyatı, bim tereyağı 250 gr, bim 250 gr tereyağ, bim teremyağ fiyatı gibi bilgiler artmaya devam ediyor. Biz de bu bilgileri değiştikçe güncellemeye devam edeceğiz ve sizlere ulaştıracağız.

Daha fazla fiyat bilgisine ulaşmak için sitemizdeki diğer yazılara bakmayı unutmayın.😊