Bim Çiğ Köfte Fiyatı 2023 – En Yeni Fiyatlar

BİM ÇİĞ KÖFTE FİYATLARI
BİM ÇİĞ KÖFTE FİYATLARI

Bim çiğ köfte fiyatı araştırması içerisine girdiyseniz doğru yerdesiniz. Hazır gıdalar arasında en çok tüketilen çiğ köfte de zamlardan nasibini almış durumda. Peki Bim çiğ köfte fiyatları 2023 ne kadar oldu? Yazının devamını okumaya devam ediniz.

Editörün önerisi: BİM PİRİNÇ FİYATLARI.

Bim Çiğ Köfte Fiyatları

 Bim çiğ köfte fiyatı emsallerine göre ekonomiktir. Fiyatları aşağıda verilmiştir.

M.Z. EGE DÜRÜM ÇİĞ KÖFTE8,75 TL
M.Z. EGE ETSİZ ÇİĞ KÖFTE 1KG24,50 TL
M.Z. EGE ÇİĞ KÖFTE 384G14,50 TL
BİM ÇİĞ KÖFTE FİYATI

Bim Çiğ Köfte 1kg Fiyatı

Bim çiğ köftenin gerek uygun fiyatlı oluşu gerekse pratik yenilebilir oluşu insanları bu markete yönlendiriyor. Dışarda ya da evde yapacağınız çiğ köfteyi aratmayan lezzetiyle sıkça tercih edilmektedir.

Paketli ürün dolapta muhafaza edilebildiği için evinizde kolaylıkla saklayabilirsiniz. Ekonomik olduğu için özellikle öğrenciler tarafından çok sık tüketilmektedir. Ayrıca ana maddesi bulgur olduğu için doyuruculuğu yüksektir.

1kg Bim çiğ köfte fiyatı 24,50 TL’dir.

Bu da dikkatinizi çekebilir! BİM ZEYTİN FİYATLARI.

Bim Çiğ Köfte Dürüm Fiyatı

Çalışanlar ve öğrenciler için vazgeçilmez olanı dürüm olarak satılandır. Yemeye hazır halde satılır. Hem vaktiniz hem paranız değerliyse güzel bir tercih olacaktır.

Her üründe olduğu gibi çiğ köftede de gramaj düştüğü için dürüm şeklinde satılanı en uygun fiyatlıdır. Bim çiğ köfte dürüm fiyatı 8,75 TL’dir.

M.Z. Ege Etsiz Çiğ Köfte Fiyatı

Bim’deki çiğ köftenin markası M.Z.EGE’dir. Dolayısıyla araştırılırken M.Z.Ege çiğ köftenin fiyatı sıkça araştırılmaktadır. Eğer ortalama bi gramaj da satın almak istiyorsanız 385g sizin için yeterli olacaktır. M.Z.EGE çiğ köftenin fiyatı 14,50 TL’dir.

Bim Çiğ Köfte Kaç Kalori?

Diyet yapanların en çok takıldığı konu yiyeceklerin kalorileridir. Hazır gıdalar her ne kadar kalori bombası gibi görünse de çiğ köftede bu aynı değildir. Aslında günlük almamız gereken karbonhidrat, yağ ve proteini Bim çiğ köftesi karşılamaktadır.

Çiğ köfte dürüm 214 kaloridir. Porsiyon olarak satılan çiğ köftenin 100 gramında 355 kalori vardır. İçerisinde 6.3 gr yağ, 19.78 gram protein ve 52.31 gram karbonhidrat bulunmaktadır.

Bim Çiğ Köfte Tadı Nasıl?

Pek çoğumuz hazır gıdalara ön yargıyla bakmaktayız. Fakat buçiğ köfte fiyatına göre oldukça lezzetli bir ürün. Ürünün yanında gelen sos çiğ köfteye ayrı bir lezzet vermektedir. Bir kere deneyip tadına kendiniz karar vermenizi öneririz.

Bu da dikkatinizi çekebilir: BİM KAHVE FİYATLARI.

Çiğ Köfte Fiyatları Güncel mi?

Çiğ köfte fiyatları güncel olup, tüm Bim marketlerin de aynı fiyattan satılmaktadır. Anlık olarak mağazadan alınmış bilgilerdir ve fiyatlar değiştikçe güncelleme yapılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI

Bim çiğ köftesini alırken mutlaka son kullanma tarihine bakınız. İçeriğindeki koruyucu maddeler bozulursa sağlığınız için tehdit oluşturabilir.

Yazımızı beğendiyseniz aşağıya yorum bırakmayı unutmayınız.😊