Bim Un Fiyatı 2023 Ne Kadar? Efsane Un 5Kg ve 10Kg Fiyatları

Bim Un Fiyatı
Bim Un Fiyatı

Sıklıkla tüketilen besinler arasında yer alan ekmeğin ana maddesi un olduğu için birçok kişi tarafından un markaları ve fiyatları araştırılmaktadır. BİM un fiyatı 2023 fiyatlarını sizler için bir araya getirdik. Özellikle en çok tercih sebebi olan zincir marketlerin başında yer alan BİM’in un konusunda nasıl bir fiyat belirlediğini araştırdık.

BİM marketlerinde satışa sunulan un markalarının başında efsane markası yer alıyor. Efsane un BİM raflarında 2 kg, 5 kg ve 10 kg olacak şekilde paket halinde satışa sunulmaktadır. Efsane markası buğday unudur. Bu markaya ait tam buğday unu sadece 2 kg paketi ile satışa sunulmaktadır.

BİM’de indirimli ürünleri ve Aktüel ürünleri markete gitmeden önce BİM’in internet sayfasından görme imkanına sahipsiniz.

Aynı zamanda sitemizi takip ederek BİM un fiyatları ve ihtiyacınız olan birçok BİM Aktüel ürünlerin fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Bim un fiyatı 2023 yılı fiyat listesi aşağıda verilmiştir.

Bim Un Fiyatı 2023

Bim Efsane un
Bim Efsane un

Yeni yılda düzenlenen zamlarla beraber efsane un fiyatlarında da ciddi şekilde artışlar gözlemlenmiştir. 2023 yılında BİM, efsane un fiyatlarını şu şekilde güncellemiştir:

 • Bim un fiyatı, 2023 yılında 34,90 TL’dir.
 • Bim Efsane un 2 kg fiyatı 34,90 TL’dir.
 • Bim Efsane un 5 kg fiyatı 65,90 TL’dir.
 • Bim Efsane un 10 kg fiyatı 110,90 TL’dir.
 • Bim Efsane un 2 kg buğday unu fiyatı 34,90 TL’dir.

BİM un son fiyatları ne kadardır? araştırmalarınıza en güncel cevapları bulabilmeniz adına sizler için devamlı güncel  un fiyatları listesi hazırlayacağız. BİM un, zaman zaman fiyat artışları ile devamlı takip etmeniz gereken bir ürün olmaktadır.

Genel anlamda efsane markası ile satışlarını gerçekleştiren BİM, diğer alışveriş platformları ile fiyat kıyaslaması yapıldığı zaman en uygun fiyatlar üzerinden satış yapıldığı gözlemlenmektedir. Bim un fiyatları 5 kg ve Bim un 2 kg fiyatlarını öğrenerek bütçenize en uygun ürünü alabilirsiniz. BİM efsane un kalite ve fiyat yönüyle BİM’in en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.

Markette vakit kaybı yaşamadan kısa süre içerisinde istediğiniz ürünlerin fiyatını sitemizden öğrenerek alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizi takip ederek Migros zeytinyağı fiyatları, BİM un fiyatları, Migros et fiyatları, BİM zeytinyağı fiyatları, şok un fiyatları gibi fiyatı devamlı değişiklik gösteren ürünlerin çeşitli marketlerdeki fiyat listeleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim un fiyatı ve efsane un fiyatları güncel bilgileri ise şu şekilde;

Bim Un Fiyat 2023 Ne Kadar?

Bim un fiyat, 2023 yılında güncel olarak 34,90 TL’den satılmaktadır. Efsane un markasına ait olan bu un 2 kg ağırlığındadır.

Bim Efsane Un 5 Kg Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Güncel bim efsane un kg fiyatı 65,90 TL’dir. Son gelen zamlardan sonra 55,90 TL olan Bim 5kg efsane un, bim marketlerinde bu fiyattan satılmaktadır.

Bim Efsane Un 10 Kg Fiyat 2023 Yılında Ne Kadar?

Bim’de 10 kg efsane un fiyatı, 110,90 TL’dir. Bim’de satılan en büyük un paketi olan bu efsane un çuvalı diğer un markalarına göre çok daha ucuza satılmaktadır.

Bunlar da ilgini çekebilir! BİM SÜT FİYATLARI.

Bim Un Çeşitleri

Tahılların özenle öğütülmesi ile elde edilen un, farklı yapılarda ve farklı besin değerlerinde elde edilebilmektedir. Buğdaydan elde edilmiş olan una beyaz un veya buğday unu denmektedir. Buğday ununun yanı sıra arpa, mısır ve yulaf gibi çeşitli tahıllardan elde edilen unlarda mevcuttur. Sık sık BİM’de satışa sunulan un çeşitlerini sıralayalım;

 • Çavdar unu
 • Seyiz Unu
 • Mısır Unu
 • Buğday Unu
 • Kızıl Buğday Unu
 • Tam Buğday Unu

BİM’de genellikle en fazla satılan un çeşitleri tam buğday unu ve buğday unu olmaktadır. BİM un fiyat listesinde sizler için efsane un fiyatlarını sıralamıştık. Efsane marka sağlıklı ve kaliteli bir un çeşidi olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. BİM raflarında devamlı bulunan Efsane marka unun yanı sıra zaman zaman sıraladığımız un çeşitleri de satışa sunulmaktadır.

Bim siyez unu, BİM Çavdar unu, BİM yulaf unu ve BİM mısır unu gibi unları tercih etmek istiyorsanız BİM aktüel ürün kataloglarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. BİM’e Aktüel olarak satışa konulan sağlıklı unların fiyat ortalamaları da bir diğer market ve alışveriş platformlarına göre daha uygun şekildedir diyebiliriz.

BİM markası, müşterileri için fiyat ve performans yönü ile yüksek kaliteli alışveriş deneyimleri yaşatmak istediği için fiyatları her zaman daha uygun tutuyor.

Ayrıca okuyabilirsiniz: Kumluca Hal Fiyatları

Kaynak: https://fiyatinedir.net/bim-un-fiyatlari/