Bim Mayonez Fiyatı 2023 Bol Bol Mayonez Fiyatı

Bim Mayonez Fiyatı
Bim Mayonez Fiyatı

Bim mayonez fiyatlarını merak ediyor ve araştırıyorsanız bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacaktır.  Bim mayonez fiyatı, son zamanlarda gıda ürünlerine gelen zamlarla birlikte her ürün gibi artış göstermiştir. Bu yüzden gelen zamlar ve artan fiyatlardan sonra 2023 yılının en güncel bim mayonez fiyatlarını sizin için araştırdık ve yazımızda paylaşıyoruz.

Bim Mayonez Fiyatları
Bim Mayonez Fiyatları

Patates kızartması, hamburger, pizza gibi ürünlerin yanında ketçap ve mayonez ikilisi vazgeçilmezdir. Ayrıca mayonez; Rus salatası, İtalyan salatası, makarna salatası, coleslaw gibi salataların içinde de kullanılmaktadır. Türkiye’de en çok tüketilen soslardan biri olan mayonez çoğu evin vazgeçilmezidir.

Bim mayonez fiyat listesinde iki markanın mayonezi bulunmaktadır. Bunlardan biri Calve diğeri ise Bol Bol markalarıdır. Bim market zinciri kendine ait markalar üretmektedir ve bunlardan birisi de Bol Bol markasıdır. Diğer marketlere göre daha uygun fiyatlı olan 2023 güncel Bim mayonez fiyatlarını sizin için araştırdık ve listeledik. Bu listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilgini çekebilir. BİM SÜT FİYATLARI!

Bim Mayonez Fiyatı 2023

Diğer marketlere göre daha uygun fiyatlı olarak bilinen Bim marketin güncel 2023 mayonez fiyatı listesi aşağıda verilmiştir:

ÜrünAçıklamaFiyat
Calve Mayonez355 Gram32,50 TL
Bol Bol %75 Yağlı Mayonez840 Gram43,00 TL
HEINZ MAYONEZ400GR44,75
Bim Mayonez Fiyatları

Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı

Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı
Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı

Bim mağazalarında satılan ve çok sevilen markalardan birisi de Bol Bol markasıdır. Oldukça lezzetli ve en önemlisi ucuz olan bu mayonez gramaj olarak da oldukça fazladır. Eğer siz de bim marketlerinden bol bol mayonez almak istiyorsanız şuan 2023 yılında güncel Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı 39,50 TL’dir.

  • Bim 840 Gram Bol Bol Mayonez Fiyatı: 43,00 TL

Bim Mayonez Fiyatı Karşılaştırması

Fiyat ve gramaj açısından karşılaştırdığımızda en uygun fiyat olarak karşımıza Bim marketin kendine ait markası olan Bol Bol %45 yağlı mayonezi çıkmaktadır. Calve mayonez ise gramajları karşılaştırıldığında Bol Bol mayoneze göre daha pahalıdır.

Bim Mayonezi Alınır Mı?

Bim marketi ürünleri tam bir fiyat perfomans ürünüdür. Gramajlarına oranla uygun fiyatlı olmaları onları diğer markalara göre bir adım öne taşımaktadır. Bu yüzden diğer birçok Bim market ürünü gibi Bim mayonezi Bol Bol da fiyat gramaj açısından diğer birçok markanın mayonezinden uygun fiyatladır diyebiliriz.

Bol Bol Mayonez Nerede Üretiliyor?

Bim marketinin kendi markası olan Bol Bol ve sadece bu marketlerde satılan Bol Bol mayonez Assan Gıda (Kibar Holding) tarafından üretilmektedir. Üretimi, Heinz Şirketi’nin Türkiye’deki fabrikalarında yapılmaktadır.

Bim Mayonezi Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bimde satılan mayonezlerle ilgili sık olarak karşımıza çıkan sorular şu şekildedir: Bim mayonez fiyatları 2023 kaçtır? Bol Bol mayonezin fiyatı nedir? Bimde mayonez ne kadar? Bim mayonez fiyatlar güncel mi?

Bim marketlerde Calve mayonez güncel fiyat 43,00 TL‘dir. Soruların cevabı olarak yukarıdaki tablomuza da göz atabilirsiniz. Ayrıca Bim mayonez fiyatı yazımızda olduğu gibi sitemizde paylaşılan tüm fiyatlar günceldir. Bu fiyatları her ay Bim marketlerden ve resmi web sitesinden araştırarak sizlere sunuyoruz.

Çoğu insana göre ketçap ile birlikte vazgeçilmez ikili olan, çoğu fast food ile birlikte yenen ve kimi çeşitli salatalarda kullanılan mayonez ile ilgili Bim güncel mayonez fiyatlarını sizler ile paylaştık. Umarım verdiğimiz bilgiler yeterli olmuştur yine de daha fazla sorunuz varsa yorumlarda sorabilirsiniz.