Bim Sosis Fiyatları 2023 Piliç-Dana-Hindi Fiyatları

Bim Sosis Fiyatları 2023 Piliç-Dana-Hindi
bim sosis fiyatı
bim sosis fiyat listesi

Bim sosis fiyatları bu yıl ki fiyatını merak ediyor ve araştırıyorsanız bu yazımızı okuyunuz. Merakınızı gidermek için Bim sosis fiyatlarını detaylıca araştırdık ve tüm fiyat bilgilerini ve ürün çeşitlilikleri beraber inceleyebilmeniz için sizler için dikkat çekici bir fiyat tablosu hazırladık.

Her geçen gün gıda fiyatlarında gerçekleşen artışlar, tüketici tarafından gıda fiyatlarının çok sık merak edilmesi ve araştırılmasına sebep oldu. Sabah Kahvaltılarının vazgeçilmezi olan piliç, dana, hindi sosis fiyatları da fiyatı en çok merak edilen ürünlerin başında geliyor.

Bim marketleri tüketiciler için en uygun fiyatları sunmayı hedefliyor ve sosis fiyatlarında da bunu başarılı bir şekilde sürdürüyor. Kaliteli ve fiyat performans ürünleri arıyorsanız, en sık tercih ettiğiniz marketlerden birisi de Bim marketleridir. Piliç, dana ve, hindi sosisde en çok tercih edilen marketlerdendir.

MARKACİNSİAĞIRLIKFİYAT
Tombik Piliç Kokteyl SosisPİLİÇ500 Gr25.50 TL
Aytaç Piliç Kokteyl SosisPİLİÇ250 Gr13.50 TL
Pınar Açık Büfe Mini Hindi SosisHİNDİ130 Gr9.5 TL
Pınar Açık Büfe Dana Sosis DANA210 Gr22.5 TL
Bim sosis fiyatları

Bizlerde ekonomik olarak en rekabetçi fiyatları sunan Bim sosis fiyatları 2023 yılı için derinlemesine bir fiyat araştırması yaptık ve ulaştığımız sonuçları sizlerle aktarıyoruz. Bu yazımızda Bim sosis fiyatları; Piliç, Dana, ve Hindi sosis fiyatlarını bulacaksınız.

İlginizi çekebilir! BÜTÜN HİNDİ FİYATLARI

2023 Bim Sosis Fiyatları Ne Kadar?

Sabah kahvaltılarının severek tüketilen Bim sosisleri de maalesef peş peşe gelen zamlarla fiyatları bir hayli yükseldi. Sofraların vazgeçilmezi ve çocukların severek tükettiği Bim sosis fiyatlarını derledik.

En güncel sosis fiyatlarını sizlere aktarmak için Bim marketlerden aldığımız fiyatlar doğrultusunda Bim Sosis çeşitlerini ayrıntı ve açıklayıcı bir şekilde markaları ile beraber sizler için paylaştık. Bu yüzden en güncel fiyatlar için Bim marketlerden aldığımız 2023 Bim Sosis Fiyatları listesini paylaştık.

Aşağıdaki listede 2023 Bim Sosis fiyatlarını ve Piliç, Dana ve Hindi Karşılaştırmasını görebilirsiniz:

Bim Piliç Sosis Fiyatları 2023

Özellikle çocukların ve gençlerin sıklıkla tükettiği Piliç sosis fiyatlarını yukarıda sizler için aktardık. Farklı markalarda ve gramajlarda ki çeşitli ürünleri inceleyip güncel fiyatlarını takip edebilirsiniz. Bim sosis fiyatları konusunda gerçekten fiyat performans olarak en rekabetçi firmalardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz .Bim marketleri Piliç sosis ürünlerinde farklı markalar ve gramajlar ürün çeşitliliğini artırmıştır.

Piliç SosisAğırlıkFiyat
Tombik Piliç Kokteyl Sosis500 gr25.50 TL
Aytaç Piliç Kokteyl Sosis250 gr13.50 TL
Bim Piliç Sosis Fiyat

İlginizi çekebilir! BİM DÖNER GÜNCEL FİYATLARI

Bim Hindi Sosis Fiyatları 2023

Sizler için güncel hazırladığımız ve fotoğrafladığımız Bim hindi sosis fiyatı aşağıda ki tabloya ekledik.

Hindi SosisAğırlıkFiyat
Pınar Açık Büfe Mini Hindi Sosis130 Gr9.5 TL
Bim Hindi Sosis Fiyat

Bim Dana Sosis Fiyatları 2023

Bim dana sosis fiyat ve performans oranı açısından tercih edebileceğiniz en mantıklı ürün diyebiliriz.Fotoğrafları ile beraber aşağıda ki tabloda Bim dana sosis fiyatını görebilirsiniz.

Dana SosisAğırlıkFiyat
Pınar Açık Büfe Dana Sosis 210 Gr22.5 TL
Bim Dana Sosis Fiyat

Yukarıda gördüğünüz tüm fiyat bilgileri ve resimleri günceldir ve Bim Marketlerden elde edilmiştir.

Bim Dana Sosis Fiyatı
Bim dana sosis

Bim marketlerde Sosis ürününün pek çok çeşidi ve markasına rastlanması mümkündür.

Bim hindi sosis fiyatı
Bim hindi sosis fiyatı

Bim’de Hangi Sosis Çeşitleri ve Markaları Var?

Bim reyonlarında çeşit çeşit ürünleri ve bir çok markayı bulunduruyor. Bim sosis açısından da çok geniş ve farklı ürünleri ve birçok sosis markasının satışını yapıyor. Bim sosis fiyatlarını sizlerle paylaştık şimdi de hangi sosis çeşitlerinin ve markalarının olduğundan biraz daha ayrıntılı şekilde bahsedelim.

Piliç sosis, hindi sosis, dana sosis, kokteyl sosis, kokteyl tavuk sosis gibi kahvaltılarda çok tüketilen bütün sosis çeşitleri vardır. Tüm bu ürünleri en yakın Bim marketlerden kolaylıkla temin edebelirsiniz.

  • Tombik Piliç Kokteyl Sosis
  • Aytaç Piliç Kokteyl Sosis
  • Pınar Hindi Sosis
  • Pınar Dana Sosis

Yukarıdaki ürünler Bim marketlerde bulabileceğiniz sosis çeşitleridir. Tombik Piliç Sosis Bim’in sattığı ve Bim marketlerde en çok satan ve sevilen sosis markasıdır.

bim tombik piliç sosis fiyatı
Bim tombik piliç sosis fiyatı

Bim Tombik Piliç Sosis Alınır Mı?

Bİm tombik piliç sosis, sabahları kahvaltıda aileniz ile beraber sağlıkla severek tüketebileceğiniz bir üründür. Ayrıca 500 gramdan paketlemesi ile beraber atıştırmalık şeklinde tüketebileceğiniz fiyat performans ürünüdür. Bim Tombik Sosis kalitesi ile uygunluğu ve lezzeti ile yıllardır Bim reyonlarının vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesidir. Toparlamak gerekirse Bİm tombik piliç sosis i gönül rahatlığıyla alıp tüketebilirsiniz.

Bim Sosis Fiyatı Hakkında Sık Sorulanlar

1.) Tombik Sosis 500 Gr kaç TL oldu?

2023 güncel Tombik Sosis 500 Gr 25,50TL’dir.

2.)Aytaç Piliç Kokteyl Sosis kaç TL oldu?

2023 güncel Aytaç Piliç Kokteyl 250 Gr Sosis 13,50 TL’dir.

3.) Pınar Açık Büfe Mini Hindi Sosis 130 Gr kaç TL oldu?

2023 güncel Pınar Açık Büfe Mini Hindi Sosis 130 Gr 9,50 TL’dir.

4.)Pınar Açık Büfe Dana Sosis 210 Gr kaç TL oldu?

2023 güncel Pınar Açık Büfe Dana Sosis 210 Gr 22,50 TL’dİr

5.) Bim sosis fiyatları güncel mi?

Listemizde paylaştığımız tüm fiyatlar 2023 güncel fiyatlarıdır.

6.) Bim sosis fiyatları bilgilerine nereden ulaştınız?

Sıklıkla yaptığımız Bim reyonlarından edindiğimiz bilgileri sizlerle güncel bir şekilde paylaşıyoruz.

Bim Sosis

Hangi Sosis Çeşidini Tercih Etmeliyiz?

Bildiğiniz üzere sosisler; piliç, hindi ve dana etinden üretilmektedir. Aralarında besin değerleri açısından çok büyük farklılıklar yok denilebilecek kadar azdır. Hangi sosis türünü tercih edeceğiniz tamamen sizin damak zevkinizi ve keyfinizi kalmış. Bim sosis çeşitlerinden her hangi birini gönül rahatlığıyla tercih edip tüketebilirsiniz.

Sosis tarihçesi hakkında bilgi almak isterseniz wikipedia da bu konuyla ilgili ayrıntılı bir döküman bulunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sosis, tüketimi tamamen kişinin tercihlerine kalmıştır. Bu ve bunun gibi pek çok güncel içeriği taklip etmek için nefiyat.net/market sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bim sosis fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sürekli güncel fiyatlardan haberdar olmak isterseniz bizleri sık sık ziyaret edebilirsiniz. İlginizi çekebilecek diğer ürünleri aşağıdaki linkden inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Nefiyat Bim Yoğurt Fiyatı