Hindi Fiyatları 2023 – Market Fiyat Listesi

bütün hindi fiyatları
hindi fiyatları güncel

Hindi Fiyatları 2023 bütün fiyat listesini sizler için hazırladık. Gelen son zamlardan sonra, hindi fiyatları da ciddi oranda yükseldi. İçeriğimizde sizler için hindi fiyatları 2023, bu sene hindi fiyatları, bütün hindi fiyatları gibi konularda ayrıntılı araştırmamızı paylaşıyoruz. Bu yıl yılbaşı hindisi kilosu ne kadar? en çok merak edilen sorular arasında. Güncel A101 hindi fiyatı, Bim hindi fiyatı ve Migros hindi fiyatlarını karşılaştırabileceğiniz listemizi inceleyebilirsiniz.

Hindi Fiyatları 2023

Bu yazımızda farklı marketlerde bütün hindi fiyatlarını sizler için toparladık. Sorularınıza yanıt bulabileceğiniz kaliteli bir içerik hazırladık.

En güncel Hindi Fiyatları 2023 sizin için listeledik.

Ürün AdıAğırlıkFiyat
Migros bolca bütün hindi1 kg99,9 TL
Metro pınar yarım hindi 1 kg 96,9 TL
Metro pınar tam hindi1 kg95,9 TL
Macro Center bolca hindi1 kg99,9 TL
A101 pınar bütün hindi1 kg93,51 TL
Bim bütün hindi 1 kg89,9 TL
hindi fiyatları 2023

Sizler için listelediğimiz yıl başı hindisi fiyatları yukarıda ki gibidir. Fiyatlarımızı market reyonlarından düzenli olarak güncellemekteyiz.

Bim Sosis Fiyatları merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu Sene Hindi Fiyatları

Her yıl olduğu gibi bu yılda hindi fiyatları oldukça yükseldi bu sene hindi fiyatları ortalama olarak 95 TL/kg civarlarında A101, Bim, Migros, Metro gibi marketlerin reyonlarında satışta. Geçen yıla göre bu yıl ciddi bir artış gösteren hindi fiyatları arasından en uygun fiyatlı ve size yakın olan marketi, listemizden kontrol edebilirsiniz.

Bu Sene Hindi Fiyatları Ortalama Olarak1 Kg95 TL
bu sene hindi fiyatları

Bütün Hindi

Çoğunlukla tavuk gibi parçalar halinde satılan hindi, bir çok kullanıcı tarafından bütün hindi halinde de tüketilmektedir. Özellikle yılbaşı ve özel günlerde farklı sunum şekillerinde değerlendirilir. Bütün hindi ile sevilerek tüketilen tarifler yapmak sizin ellerinizde. Yazımızda bütün hindi fiyatlarını sizin için derledik ve ayrıntılı titiz bir çalışma yaptık.

Yılbaşı Hindisi Kilosu Ne Fiyat?

Yılbaşı hindisi kilosu ne fiyat? Sorusu sıklıkla merak dilen sorular arasında geliyor. Genellikle kilo işi satılan hindi, yöresel bölgelerden adet olarak da fiyatlandırılmaktadır. Yöresel satıcılardan çok daha uygun fiyatlı alabilirsiniz.

Yılbaşı hindisi Migros fiyatı :

MigrosFiyat
Yılbaşı hindisi kilosu99.9 TL
Yılbaşı hindisi kilosu

Nereden Hindi Alabilirim ?

Hindi bazı dönemlerde sıklıkla tüketilmektedir ve bazen bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu bölümde bütün hindi alabileceğiniz yerlerin listesini hazırladık.

  • Migros
  • Bim
  • A101
  • MacroCenter
  • Yerel Satıcılar

Bizim tavsiyemiz yerel satıcılardan almanız tarafından, ancak kolay bulunamaması ve biraz zahmetli olduğu için, tercihi sizlere bırakıyoruz. Hindi için ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Yazımızın sonuna geldik, yazımızda sizlere; hindi fiyatları 2023, bütün hindi, bu sene hindi fiyatları ve nereden hindi alabilirim gibi sorularınızı yanıtlamaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yazımızı beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız lütfen yorum yapmayı unutmayınız! Bu konular ‘a göz atabilirsiniz.