Bim Döner Fiyatı 2022 Bim Tavuk-Et Döner Fiyat

Bim Döner Fiyatı
Bim Döner Fiyatı

Bim döner fiyatı 2022 yılında en çok araştırılan ürünlerden biri oldu. Döner fiyatlarının artık günden güne değişmesiyle birlikte güncel bim döner fiyatları da değişmekte. Bu yüzden sizler için bu yazımızda 2022 yılındaki bim tavuk döner ve et döner fiyatları gibi birçok fiyat bilgisini araştırdık ve sizlere aktarıyoruz.

Bim döner fiyatı, bim mağazalardan çok ucuz bir fiyattadır. Bunun nedeni bim mağazacılığın kendi markalarını oluşturmasıdır. Bim marketleri, bim et döner ve bim tavuk döner gibi bim hazır döner çeşitlerini en uygun fiyata satmaya bu şekilde devam ediyor.

Bim yaprak döner dondurulmuş şeklinde satılan bu dönerler evinizde sadece ısıtarak taze döner lezzetini alabilirsiniz. Bim’in dondurulmuş gıda dolaplarından hazır paketli bim dönerini satın alabilirsiniz.

Bim döner fiyatları 2022 yılında aldığı zamla yüksek fiyatlardadır. Bim et döner fiyatı, tavuk dönere göre daha fazla olduğu için bim tavuk döneri daha fazla tercih ediliyor.

En güncel ve en doğru bim döner fiyatlarını bu yazımızda öğrenebilirsiniz. Sizlere detaylı araştırdığımız fiyatlar aktarmaya devam edeceğiz.

Bu da ilginizi çekebilir! BİM SÜT FİYATLARI.

Bim Tavuk Döner Fiyatı
Bim Tavuk Döner Fiyatı

Bim Döner Fiyatı

Bim döner fiyatı, birçok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Bim markası, güncel zincir marketler arasında en ucuz ürünleri atan marka olarak bilinmekte ve bu yüzden çoğu kişi bim marketlerini tercih etmektedir. Bim, dolaplarında önceden ısıtılma işlemi görmüş ve dondurulmuş ürünleri satarak ürünün tazeliğini devam ettiriyor. Bim tavuk döner ve bim et döner de bu şekilde satılmaktadır.

Bim tavuk döner ve bim et döner olarak iki çeşidi bulunan bim dönerleri pakette yaprak şeklinde kesilerek bulunuyor. Bim piliç döner de bim hazır döner çeşitlerinden biri olup fiyatları tavuk döner ile yakındır.

Bim döner fiyatı, aşağıda listelenmiştir:

  • Emin Döner Bim Fiyat : 26,90 TL
  • Bim Bgrill Tavuk Döner Fiyatı : 14,90 TL
  • Bim Lezita Izgara Dilimli Piliç Fileto Fiyat : 16,90 TL
  • Lezita İskender Soslu Piliç Döner Fiyatı : 29,90 TL

Bim Tavuk Döner Fiyatı

Bim Tavuk Döner, en çok tercih edilen döner türüdür. Bim tavuk döner fiyatı da diğer dönerlere göre daha ucuzdur. Eğer siz de ucuz ve pratik bir yemek arıyorsanız bim tavuk dönerleri tam da size göre.

Bim tavuk döner fiyatı 2022 yılında 14,90 TL’den satılmaktadır. Fast food olarak alacağınız tavuk dönerlere daha ucuza gelen bim tavuk döneri istediğiniz zaman bim marketlerinden alıp afiyetle yiyebilirsiniz.

  • Bim Tavuk Döner Fiyatı 14,90 TL’dir.

Tavuk döner bim marketinde alabileceğiniz en fiyat performans üründür. Doyuruculuk olarak da sizi memnun edecek bim tavuk döner, hazır döner ve yaprak döner olmasının yanında fiyat olarak da çok ucuzdur.

Bim Et Döner Fiyatı
Bim Et Döner Fiyatı

Bim Et Döner Fiyatı

Bim et döner fiyatları da bim döner fiyatları hakkında merak edilen bir diğer konudur. Bim et döner, tavuk dönere göre daha pahalı olmasının yanında daha az tercih edilmektedir. Bim et dönerleri de en yüksek denetimlerden geçerek üretilmektedir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Güncel 2022 yılı bim market fiyatlarına göre bim et döner fiyatı 30 TL’den satılıyor. Daha yüksek fiyatlara da et döner bulunurken bim yaprak döner en ucuz döner çeşididir. Bim et döner fiyatı 2022 yılında zamlandığı için fiyatlar biraz da olsa arttı fakat diğer döner fiyatlarına göre hala uygun bir fiyattadır. Bim hazır döner, et döner fiyatı bazı mağazalarda 26 TL’den satıldığı biliniyordu fakat son ayda tüm et döner fiyatları 30 TL oldu.

  • Bim Et Döner Fiyatı 30 TL’dir.

Bim Emin Et Döner Fiyatı

Bim Emin Et Döner Fiyatı, bim dönerleri arasında en çok merak edilen konudur. Bim döner fiyatı konusunda gerçekten ucuza satılan Bim emin döner, şuanda alınabilecek en uygun ve kaliteli döner olarak gözükmektedir.

Emin döner markası çoğu kişi tarafından bilinmekte ve tercih edilmektedir. Eğer siz de ısı işlem görmüş hazır döner ve yaprak döner satın almak istiyorsanız hazır döner fiyatı ve yaprak döner fiyatı konusunda en ucuz olan Bim emin et döneri tercih edebilirsiniz.

Bim döner fiyatı 15 TL’den 30 TL’ye kadar değişmekteydi ve bunun en ucuz olanı tavuk döner, en pahalı olanı ise et dönerdi. Eğer siz de et döner yemek istiyorsanız Bim emin et döner fiyatı 2022 yılında aşağıdaki gibidir:

  • Bim Emin Et Döner Fiyatı 30 TL’dir.

Fiyatlar devamlı güncellenmekte olup yeni gelen bir değişimde bizlere ulaşmanız durumunda fiyat bilgisini güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Bim Döner Fiyatı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bim döner fiyatı ile ilgili tüm sorulan soruları yukarıda cevaplandırmaya çalıştık. Eğer sormak istediğiniz başka sorular varsa aşağıda yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bim döner fiyatı, tavuk ve et döner fiyatları, Bim dana döner fiyatı, Bim emin döner fiyatı,Bim paket döner fiyatı, yaprak döner fiyatı ve daha birçok sorunuza bu yazımızda cevap verdik.

Bim Döner Fiyatı Güncel mi?

Bim döner fiyatı, tüm şehirlerde aynı fiyatta olduğu için güncel Bim mağazalarında olan fiyatları sizlere aktarıyoruz. Haftalık olarak kontrol ettiğimiz bu fiyatlar güncel ve doğrudur.

Bim Tavuk Döner Kaç TL?

Bim tavuk döner fiyatı yukarıda Bim döner fiyatları yazımızda da yazdığımız gibi 15 TL’den satılmaktadır.

Bim Et Döner Kaç Gram?

Bim Et Döner 300 gram’dır. 300 Gramlık paketlerde satılmaktadır.

Umarım sizlere yardımcı olabilmişizdir ve aklınızdaki tüm soruları cevaplayabilmişizdir. Bunun gibi daha fazla fiyat bilgisine ulaşmak için nefiyat.net sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Bir diğer yazımız olan Bim tereyağı fiyatlarına da bakabilirsiniz.