Bim Puding Fiyatı 2022 Ne Kadar? – Bim Daphne Puding Fiyatı

BİM PUDİNG FİYATLARI
BİM PUDİNG FİYATLARI

Bim puding fiyatı, çoğu tatlı severin ve ucuza tatlı yemek isteyenler çok fazla araştırdığı ve merak ettiği bir konudur. Özellikle evde tencerede tabak tabak puding yapmak isteyenlerin vazgeçilmez ürünü olan Bim toz pudingleri, pratik ve oldukça lezzetli bir üründür. Çoğunuzun merak ettiği Bim puding fiyatı ve Bim Daphe puding fiyatı güncel bilgilerini sizler için araştırdık ve paylaşıyoruz.

2022 yılında Bim mağazalarında satılan hazır pudinglerin sağlıklı mı yoksa zararlı mı olduğu konusunda ve pudinglerin nasıl yapılacağı konusunda aklınıza takılan çoğu soruyu bu yazımızda cevaplıyor olacağız.

Hazır pudinglerin kolay pişirme ve tadının güzel olması gibi güzel yanları olmasının yanında fiyat konusunda da ceplerimizi güldürüyor. Bim hazır puding fiyatı en yeni ve güncel fiyatlarını bu yazımızda sizlere aktarıyoruz. Markete gidip puding fiyatlarına bakıp satın almadan önce yazımızı okuyup fiyatlar konusunda ön bilgi edinebilirsiniz.

Bim puding fiyatları gibi buna benzer fiyatlara ulaşmak için nefiyat.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bim Puding Çeşitleri

Bim puding çeşitleri oldukça geniştir. Aradığınız birçok farklı puding çeşidini Bim mağazalarından bulabilirsiniz. Kakaolu puding, vanilyalı puding, muzlu puding gibi birçok puding türü olan daphne puding, Bim’de en fazla tercih edilen puding markasıdır.

Bim’de bulunan bazı hazır puding ve toz puding çeşitleri şunlardır;

 • Bim Daphne Toz Vanilyalı Puding
 • Dr Oetker Kakaolu Toz Puding
 • Bim Daphne Toz Kakaolu Puding
 • Bim Daphne Hazır Puding

Bim Puding Fiyatı 2022 Güncel

Bim puding fiyatı
Bim puding fiyatı

Bim puding fiyatı 2022 güncel markalar ve fiyat listesini sizler için detaylıca araştırdık ve bu yazımızda yayımlıyoruz. Market ürünlerine ve birçok gıda ürününe gelen zamlardan sonra bim puding fiyatı da arttı. Özellikle Bim’in kendi ürünü olan daphne puding fiyatı normal ucuz fiyatından %100 zamlandı.

Çoğunuzun evde daha çok puding yapmak için tercih ettiği Bim pudingleri, yavaş yavaş ekonomik olmaktan çıkmaya başladı. Toz pudingler hala uygun fiyatını korusa da hazır pudingler 10 TL seviyelerine kadar geldi. İşte güncel 2022 yılı Bim puding fiyatı listesi;

ÜrünAğırlıkFiyat
Bim Daphne Toz Vanilyalı-Muzlu Puding125 Gr6,25 TL
Dr Oetker Kakaolu Toz Puding196 Gr12,50 TL
Bim Daphne Toz Kakaolu Puding150 Gr7,25 TL
Bim Puding Fiyatı

Yukarıda vermiş olduğumuz Bim puding çeşitleri fiyatlarında olduğu gibi Bim Daphne toz vanilyalı puding fiyatı 6,25 TL‘dir. 196 gram dr oetker kakaolu toz puding 12,50 TL‘den satılmaktadır. Bim daphne toz kakaolu puding fiyatı 7,25 TL‘dir. Toz puding fiyatları hala gördüğünüz gibi ucuz fiyatlardadır. Biraz sonra vereceğimiz hazır puding fiyatları yerine bu toz pudingleri tercih edip evinizde kendi pudinginizi yapabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir! BİM KEK FİYATLARI.

Bim Daphne Puding Fiyatı

Bim tarafından üretilen daphne puding, gerçek çikolata kullanılarak üretilen bir üründür. Ucuz ve lezzetli olduğu için tercih edilen Bim Daphne pudingin fiyatını sizlerle paylaşıyoruz.

Bim Daphne Puding Fiyatı 2022 yılında aşağıdaki gibidir:

 • 125 Gram Bim Daphne Toz Vanilyalı Puding Fiyatı : 6,25 TL
 • 150 Gram Bim Daphne Toz Kakaolu Puding Fiyatı : 7,25 TL

Gördüğünüz gibi Bim Daphne puding fiyatı 7,25 TL‘dir. Güncel olarak Bim marketlerinde 7,25 TL‘den satılmaktadır.

Bim Daphne Puding Besin Değerleri

Puding gibi tatlıların lezzetli olmasının yanında kilo aldırması ve içerisindeki besin ögelerinin ne kadar olduğu da önemlidir. Çoğu kişi buna dikkat etmese de Bim Daphne pudingin içerisindeki besin değerlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Daphne pudingin besin değerleri şu şekildedir;

 • Daphne puding 119 kcal içermektedir.
 • 3.2 gram karbonhidrat bulunmaktadır.
 • 3.2 gram protein bulunmaktadır.
 • 20 gram yağ içeriği vardır.

Bim Daphne Puding Nasıl Hazırlanır?

Bim’de satılan hazır ürünleri almayıp toz şeklinde de alıp evinizde puding yapabilirsiniz. Daha ucuza satılan Bim Daphne toz pudingler sayesinde siz de kolayca hazır puding gibi lezzetli ve ucuz olarak puding yiyebilirsiniz.

İşte evde Bim Daphne puding hazırlanışı:

Gerekenler

 • 1 paket bim Daphne toz puding
 • 1 paket süt

Sırayla 1 paket 350 ml. sütünüzü tencereye koyun. Süt yeterli sıcaklığa geldiğinde toz Daphne pudingi tencereye ilave edin. Pişinceye kadar karıştırmayı unutmayın. Uygun kıvama geldiğinde ise altını kısıp bir süre bekleyin ve pudinginizi tabaklara doldurun. Soğumasını bekledikten sonra afiyetle yiyebilirsiniz.

Bim Hazır Puding Fiyatı

Bim’de satılan pudingleri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde hızlıca yiyebilirsiniz. Birçok kolaylığı olan hazır pudinglerin pişirme derdi olmadan yenmesi gibi avantajı bulunması yanında boyut olarak da oldukça büyüktür. Eğer siz de bimdeki daphe hazır pudingleri almak istiyorsanız işte Bim hazır puding fiyatları:

 • Bim Daphne Hazır Puding Fiyatı: 17,20 TL
 • Daphne Hazır Puding Çikolata/Muzlu : 4,00 TL

Yukarıda vermiş olduğumuz fiyat güncel 2022 yılı Bim hazır puding fiyatıdır. Son gelen zamlardan sonra fiyatı artan Bim Daphne hazır puding, şuanda 17,00 TL‘den satılmaktadır.

Yazımızı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Daha fazla fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.