Bim Kek Fiyatları 2022

Bim Kek Fiyatları
Bim Kek Fiyatları

Bim kek fiyatları araştırması yapıyorsanız bu yazımızda tüm fiyat bilgilerine ulaşacaksınız. Bim hazır keklerini çoğumuz satın almış ve tadına bakmıştır. Her geçen gün artan fiyatlar da bim hazır kek fiyatını arttırmaktadır. Bu yüzden sizlere en güncel bim kek çeşitlerini ve kek fiyatlarını araştırıp yazımızda paylaşıyoruz.

Eğer siz de evinizin bir yerinde abur cubur bulunduran ve günün herhangi bir saatinde yiyecek tatlı ve tuzlu arıyorsanız bim keklerinden herhangi birini alıp stok yapabilirsiniz. Ama bunun için öncelikle fiyat listesini bilip ona göre satın almalısınız. Bim keklerinin fiyat listesinde birçok kek markası mevcut ve bazıları bim’in kendi üretimi, markası olan ürünler.

Bim’in kendi üretimi olan kek markalarından biri de Casey kek olarak biliniyor. Fındıklı, meyveli ve kakaolu kekleri bulunan bu marka oldukça sevilmektedir. Bim kek fiyatları listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim Kek Fiyatları

Bim’de çok sayıda kek çeşidi bulunmaktadır. Bazılarının fiyatları şöyledir;

ÜrünAçıklamaFiyat
Eti Browni İntense50 Gr3,00 TL
Eti Popkek Muz Kremalı 180 Gr12,00 TL
Eti Popkek Kakao Kremalı 60 Gr3,00 TL
Bim Casey KekMeyveli/Kakaolu Baton Kek 220 Gr8,00 TL
Bim Casey KekÇikolatalı Kek 180 Gr9,00 TL
Ülker DankekRulo Pasta 235 Gr 14,00 TL
Ülker Olala Mini Sufle 162 Gr15,00 TL
Bim Kek Fiyatları
Bim Casey Kek Fiyatı
Bim Casey Kek Fiyatı

BİM Casey Kakaolu Kek 45 Gr

Bim Casey kek bim’de en çok bilinen kek markasıdır. Bu yüzden sizlere bim casey kek fiyatları bilgilerini aktaracağız.

En güncel bim casey kakaolu kek 45 gr fiyatı şu şekilde;

ÜrünFiyatTarih
Bim Casey Kek 45 Gr1,50 TL12.03.2022
Bim Casey Kek 45 Gr1,75 TL04.04.2022
Bim Casey Kek 45 Gr2,00 TL25.07.2022
Bim Casey Kek 45 Gr Fiyatı

Bim Casey Kek Koli Fiyatı

Bim casey kek tekli fiyatı her geçen gün artmakta ve casey keki sık tüketenler için bu bir sorun olmaktadır. Bu yüzden fiyatlar daha uygunken tekli almak yerine koli ile alıp evde depolamak daha mantıklı olmaktadır. Bim casey kek koli fiyatı normal tekli kek almanızdan daha uyguna geliyor.

Bim koli kek fiyatları gibi casey kek de sizin için toptan almanızda cebinize avantaj sağlayacaktır. Bim Casey kek koli fiyatı 2022 yılında şu şekilde;

1 koli casey kek fiyatı 120 TL. Koli içinde toplam 75 adet 45 gram casey kek bulunmaktadır. Güncel fiyatlar geldikçe sizlere anlık doğru fiyatı ulaştırmaya çalışacğız.

Bim Kek
Bim Kek

Bim Kekleriyle İlgili Sık Sorulan Sorular

Öğrenciler ve bim keklerini seven insanları sıklıkça fiyatları ve detayları araştırıyor. Biz de sizlere bu konuyla ilgili merak ettiklerinizi açıklıyoruz. Bim kakaolu kek uzun daha mı pahalı? Bim kek fiyatları ne kadar? Bim topkek fiyatı ve bim topkek koli fiyatları gibi sorular soruluyor, yukarıda aktardığımız fiyatlara bakarak bunları öğrenebilirsiniz.

Bim hazır pasta keki fiyatı ve kek kalıpları da sorduğunuz bir diğer soru. Kek kalıbı alıp evde yapmaktansa bim hazır pasta keki alıp istediğiniz pastayı yapabilirsiniz. Bim seramik kek kalıbı da kek yapmanızda yardımcı olacaktır.

Bim kutu kek fiyatları 40 TL‘dir, kutu içinde toplam 20 casey kek vardır. Daha fazla soruya ve cevaba ulaşmak için sitemize buradan ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel ürünlere buradan göz atabilirsiniz.

Daha fazla en doğru ve güncel fiyat bilgilerine ulaşmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.