Bim Centro Gofret Fiyatları

Bim Centro Gofret Fiyatları
Bim Centro Gofret Fiyatları

Bim marketlerinde en çok satılan abur cubur markalarından biri de Centro markasıdır. Centro, Bim mağazacılık için birçok ürün üretmektedir. Bunlardan en çok bilineni ise Bim Centro gofretleridir. Yıl içerisinde değişen Bim Centro Gofret Fiyatları, 2022 güncel fiyatı ile bu yazımızda yer alıyor.

Bim Centro Gofretlerinin muzlu, çikolatalı ve çilekli gibi birçok çeşidi de mevcuttur. Hepsinin fiyatı aynı olmakla beraber aşağıdaki listelerimizden bu fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Bim market fiyatları, lojistik ve üretim maliyetlerinin artışıyla çok fazla arttığından dolayı ucuz olarak bilinen bim centro gofret fiyatları, her ay gelen zamlarla diğer markaların fiyatlarına yaklaştı.

Güncel Bim Centro Gofret Fiyatlarını detaylı bir araştırma yaparak elde edip sizlere sunuyoruz. Fiyatta yeni bir değişiklik olduğunda bunu bize bildirirseniz en doğru ve güncel fiyat listelerini sizlere ulaştırmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir! BİM SÜT FİYATLARI.

Bim Centro Gofret Fiyatları Güncel Ne Kadar?

Bim centro gofret fiyatları, diğer abur cuburlara göre daha uyguna gelmektedir. Eğer siz de ucuz ve doyurucu bir yiyecek almak istiyorsanız centro marka gofreti satın alabilirsiniz.

Bim Centro Gofret Fiyatı 2022 yılı itibariyle 12,50 TL. Kilogram fiyatı ise 35,00 TL. Bir önceki aya göre %20 zamlanan bim centro gofretleri, artan dolar kuru nedeninden dolayı olmuştur. Fiyat bilgileri değiştikçe güncel fiyatları size aktarmaya devam edeceğiz.

  • Bim Centro Çikolatalı Gofret Fiyatı 350GR : 12,50 TL
  • Bim Beyaz Çikolatalı Gofret Fiyatı : 4,45 TL
  • Bim Muzlu Gofret Fiyatı 350 GR: 12,50 TL
  • Centro Küp Gofret Çilekli/Kakaolu 250 GR : 13,50 TL
  • Centro Fındık-Kakao Kremalı Gofret 142 gr:
Bim Centro Muzlu Gofret Fiyatı
Bim Centro Muzlu Gofret Fiyatı

Bim Centro Muzlu Gofret 350 Gr Fiyatı

Bim Centro Muzlu Gofret Fiyatı 12,50TL oldu. Tüm bim ürünlerinin fiyatları arttığı için bim centro gofretleri maliyeti arttığı için zam kaçınılmaz oldu. Çilekli centro gofret ile aynı fiyatta olan bim centro gofret şuanda aynı fiyatında satışa devam etmektedir.

Bim Gofret Fiyatlarıyla İlgili Sık Sorulan Sorular

Bim Gofret Fiyatları Güncel Mi?

Bim Gofret Fiyatlarını her ay resmi web sitelerinden ve bim mağazalarından araştırarak sizlere aktarıyoruz.

Bir diğer yazımız olan bim kek fiyatlarına da göz atmayı unutmayın.