Protez Saç Fiyatları 2023 – Güncel Bilgiler

Protez Saç Fiyatları
Protez Saç Fiyatları

Protez saç uygulaması saç dökülme problemi yaşayan tüm kadın ve erkeklerin kabuslarına son veriyor. Çok erken yaşlarda görülebilen saç dökülmesi ve seyreklik için çeşitli alternatifler arayışı başlıyor. Bu noktada saç dökülmesine karşı sıklıkla tercih edilen protez saç uygulaması devreye giriyor. Bu yüzden de protez saç fiyatları çok merak ediliyor.

Uzun veya kısa şeklinde tasarlanan ve farklı model ve renklerde yani kısacası isteğe bağlı üretilebilen bu işlem, cinsiyet ve yaş fark etmeden birçok kişiye uygulanabilen bir yöntem olmaktadır. Özellikle kadınlar protez saçın kolay kolay fark edilmediğini bildikleri için bu işlemi sıklıkla uygulamaktadır.

Protez saçlarda %100 doğal görünüme sahip olan saç stili kullanıldığı için işlem sonrası fön çekilebilir, kuaföre gidilebilir ve protez saçların rengi değiştirilebilir. Dilediğiniz zaman saçlarınıza dilediğiniz kozmetik ürünü ve şekillendiriciyi kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı avantajı bulunan protez saç fiyatlarını sizler için araştırdık.

Protez Saç Fiyatları

2023’de en çok tercih edilen saç tasarım işlemlerinden bir tanesi olan protez saç fiyatları 3000 TL‘den başlıyor. Modeline ve uzunluğuna göre değişiklik gösteren protez saç ücreti 3200 TL, 3800 TL, 4,900 TL ve kişiye özel üretim söz konusu olduğu durumlarda 5800 TL‘ye varan bir fiyatlandırma yapılıyor.

İşlem yoğunluğuna ve saçın uzunluğuna göre değişiklik gösteren saç protezi sağlıklı ve canlı saçlara kavuşmanızın en iyi yöntemlerinden bir tanesi oluyor. Protez saçlarda doğallık ve canlılık ön plana çıktığı için kadınlar ve erkekler istedikleri model ve renkte doğal görünen protez saçlar elde edebiliyor.

Güncel Protez Saç Fiyatları:

Protez Saç Modelleri2023 Fiyatı
Özel üretim A PLUS Protez saç5,800 TL
Full Protez6,800 TL
Full medikal4,300 TL
Bıo model2,800 TL
Australia B model + Los Angels B3,200 TL
Smile + A8B + Los Angel plus B3,200 TL
A8+Q8+ Los Angels plus Ankara Falugnaft modelleri4,800 TL
Australia +super skin+ Angels modelleri4,200 TL
Protez Saç Fiyatları

Erkek Protez Saç Fiyatları

Erkek Protez Saç Fiyatı
Protez Saç Fiyatları

Erkek protez saç fiyatları aşağıdaki listede verilmiştir.

Erkek Protez Saç Modelleri2023 Fiyatı
6cm Çaplı Parça Protez Fiyatı2,500 TL
2. el Protez Saç Fiyatı2,000 TL
15cm ile 20 cm aralığında Yarım Protez Saç Fiyatı3,000 TL
20 cm üstü boyutta Yarım Protez Saç Fiyatı4,000 TL
Tam Büyüklükte Protez Saç Fiyatı4,200 TL
Protez Saç Fiyatları

Protez Saç Fiyatlarını Etkileyen Hususlar

Birçok sektörde olduğu gibi protez saç sektöründe de covid 19 salgınının etkisi görülmüştür. Eskisi kadar yoğun ve profesyonel iş yürütemeyen saç fabrikaları ve gerekli laboratuvarlar üretimlerin hacmini düşürmek zorunda kaldıkları için protez saç fiyatları 2023 yılında büyük etki görmüştür.

Maliyetlerin artması, üretimdeki zorluklar ve döviz kurlarında gerçekleşen ani yükselişler protez saç fiyatlarının da artmasına sebebiyet verdi. Bilindiği gibi protez saç ünitelerinin tasarımı ve üretimi ciddi bir el işçiliği üretimi gerçekleştiren firmalar fiyatları artırmada karar kıldı.

Firmaların üretmiş olduğu protez saçlar istenilen kalitede üretildiği için fiyatlar devamlı artış gösterebiliyor. Protez saçta fiyat ile ilgili detayları sitemizi takip ederek elde edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden kadın protez saç fiyatları ve erkek protez saç fiyatları gibi birçok saç protez işlemi ve peruk ücretlerini öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Keratin Bakım Fiyatları