İpek Kirpik Fiyatları

İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik fiyatları, son yıllarda çoğu kişinin detaylıca araştırdığı bir konu. Bu yüzden ipek kirpik uygulaması hakkında güncel tüm bilgileri araştırdık ve bu yazıda sizlere ulaştırıyoruz.

İpek kirpik uygulaması rimel kullanmak istemeyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Rimelin verdiği dolgun görüntünün daha doğal bir şekilde görüntülenmesini isteyen bireyler için mükemmel bir uygulama olan ipek kirpik fiyatlarını sizler için araştırdık.

Kişinin kirpiğinin yoğunluğuna göre değişkenlik gösteren bu uygulama yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Kalıcılığı ise 3 aya kadar devam eden ipek kirpik uygulamasının ayda bir bakımı gerçekleştirildiği zaman daha dolgun ve güçlü kirpikler elde etmek mümkündür.

İpek Kirpik Fiyatları
İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpik modelleri, ipek kirpik kalıcılığı, ipek kirpik bakımı, ipek kirpik lifting ve ipek kirpik uygulaması hakkındaki tüm detaylı bilgiyi araştırıp sizlere bu yazımızda aktarıyoruz.

Daha fazla kozmetik fiyat bilgilerine ulaşmak için nefiyat.net sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İpek Kirpik Fiyatı Ne Kadar?

İpek kirpik kaç TL 2023? Şeklinde sorulan sorulara cevap olarak bu işlemin 150 TL ile 300 TL arasında değişkenlik gösterdiğini belirtebiliriz. Fiyatları etkileyen en önemli detay ipek kirpiğin volume derecesi olmaktadır.

İpek kirpik uygulamalarına göre fiyatlar devamlı değişkenlik göstermektedir. İpek kirpik fiyatları genel olarak 2D, 3D,4D,5D ve 6D şeklinde yoğunluklarına göre sıralandırıldıkları için fiyatlar artış gösterebilmektedir. Modeller ile bağlantılı olarak tarzınıza en uygun yoğunluğu seçebilirsiniz. Curl denilen kıvrıklık dereceleri J, B, D ve C olarak geçen İpek kirpikleri yüz şeklinize göre en uygun olan formu tercih edebilirsiniz.

İpek Kirpik Bakımı Fiyatı Ne Kadar?

Uygulanması son derece önem isteyen ipek kirpik işlemi sonrasında kirpiklerin bakımları gerçekleştirilmelidir. Bu süre genellikle 3 veya 4 haftayı kapsamaktadır. Kirpiklerinizin dökülme sıklığına göre kirpik bakımını gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Takmış olduğunuz ipek kirpiklerin daha uzun süre kalıcılığını sağlamasını istiyorsanız düzenli bir şekilde taramalı ve ipek kirpik bakımı yapmalısınız. İpek kirpik bakımı 2023 ne kadar? Sorusuna cevap olarak bakım fiyatı 100 TL’dir diyebiliriz.

Sitemizi takip ederek ipek kirpik bakım fiyatları, ipek kirpik ücretleri, protez tırnak bakımı ve protein tırnak ücretleri ile ilgili güzelliğe dair her ürün hakkında fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik Set Fiyatları

İpek kirpik uygulamasında son derece ünlü marka olan ipek kirpik setlerinin fiyatlarını sıraladık. İpek Kirpik Set Fiyatları Şu Şekilde:

  • Maklora D Kıvrım 0.15 mm İpek kirpik seti = 1563,50 TL
  • Maklora D Kıvrım 0.07 mm ipek kirpik seti = 2.749,50 TL
  • Maklora 0.10 mm D Kıvrım ipek kirpik seti = 1563,50 TL
  • Decemars ipek kirpik seti = 400 TL
  • Dlux Professional ipek kirpik seti = 1589 TL
  • Lush ipek kirpik 3D Adore= 69 TL
  • Lionesse İpek Kirpik = 125 TL
  • Banu Professional 4 lü set kıvrılma D ipek kirpik = 549 TL
İpek Kirpik Modelleri
İpek Kirpik Modelleri

İpek Kirpik Fiyatları Sık Sorulan Sorular

İpek kirpik fiyatları hakkında özellikle kadın okurlarımız tarafından fiyat bilgisi hakkında çok fazla sorular geldi. Bu yazımızda birçoğunu yanıtlamaya çalışıyoruz. Eğer siz de sorularınıza cevap arıyorsanız yorumlar kısmından sorunuzu bize aktarabilirsiniz.

3d ipek kirpik fiyatları, ipek kirpik adana fiyat, doğal ipek kirpik fiyatları, takma ipek kirpik fiyatları, ipek kirpik ne kadar kalıcı gibi sorularınız çoğuna yazdığımız güncel 2023 yılı ipek kirpik fiyatları yazımızda istediğiniz zaman öğrenebileceksiniz.

Bir diğer yazımız olan keratin bakım fiyatları yazımızı da okumayı unutmayın.

İpek Kirpik Kaç Ay Kullanılır?

İpek kirpik kullanımı 3-4 ay kadardır. 3 4 ay ipek kirpiklerinizi kullandıktan sonra bakımlarını yaptırıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

İpek Kirpik Modelleri

İpek kirpik modelleri 2D, 3D,4D,5D ve 6D şeklinde sınıflandırılmaktadır. Aynı şekilde J, B, D, C gibi kirpik kıvrıklığı modelleri de vardır.

En Güzel Kirpik Örneği

İpek Kirpik Takma İşlemi

İpek kirpik takma işlemi her ne kadar basit bir işlemmiş gibi görülse de yapımı ustalık gerektiren bir işlem olduğu için evde kendi başınıza yapmak yerine mutlaka bir kuaför desteği almanız gerekiyor. Uygulaması yaklaşık bir buçuk saat süren ipek kirpik uygulaması 90 güne kadar dayanıklılık sağlıyor.

Bölgelere göre fiyatları değişen ipek kirpik hizmetlerini detaylı bir şekilde araştırdıktan sonra işlemleri gerçekleştirmelisiniz. İpek kirpik fiyatları kuaförde değişiklik gösterse de profesyonel bir işlem gerektirdiği için güzellik salonlarını tercih etmelisiniz.

Sitemizi takip ederek çeşitli ücret tablolarına erişim sağlayabilirsiniz. Doğal bir görünüm elde etmek için ipekten hazırlanmış olan takma kirpiklerin üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere özenle ve medikal yapıştırıcı ile yapıştırılması gerekmektedir.

Doğal bir görünüm kazanmanızı sağlayan takma kirpikler kesinlikle acı hissetmenize neden olmaz ve yoğunluğuna göre tercih edilebilir. Yüz şeklinize göre en yoğun veya en seyrek modeli tercih ettiğinizde fiyatlar modele göre farklılık gösterebilir.

Aynı zamanda sıklıkla sorulan bir soru olan ipek kirpik kirpikleri döker mi? Sorusuna cevap olarak şu şekilde açıklama yapabiliriz; hayır İpek kirpikler yapışkan erimeye başladığı zaman düşer. Fakat kendi kirpikleriniz yapışkanlı olmadığı için kendi kirpiklerinizde herhangi bir dökülme oluşmayacaktır.

Yazımızı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunun gibi daha fazla fiyat bilgisi yazılarına ulaşmak için web sitemizi takip etmeyi unutmayın.