Keratin Bakım Fiyatları 2023

Keratin Bakım Fiyatları
Keratin Bakım Fiyatları

Saçlar için en çok tercih edilen bakımların başında Keratin bakımı yer alıyor. Bu yüzden keratin bakım fiyatları 2023 yılında çok fazla araştırılıyor. Günümüzde artık sıklıkla kullanılan ve devamlı tavsiye edilen bu trend bakım ürünü ile ilgili fiyatları sizler için bir araya getirdik.

Genellikle kuaförler aracılığı ile uygulanmakta olan keratin bakım işlemleri tek kullanımlık setler halinde satışa sunulduğu için evlerde de kullanıma uygun hale gelmiştir. Peki, keratin bakım işlemlerini kuaförde mi yoksa evde mi yaptırmalıyım? Diye soracak olursanız; Bunun cevabını vermek elbette ki biraz zor olacaktır.

keratin bakım fiyatları
keratin bakım fiyatları

Bu noktada keratinin evde veya kuaförde yapılmasından ziyade hangi marka keratinin kullanıldığı daha önemli olmaktadır. Maalesef piyasada 50 veya 100 TL gibi düşük rakamlarla keratin adı altında sahte veya keratin ile hiçbir alakası olmayan ürünler satışa sunulmaktadır.

Bu nedenle Keratin bakımı konusunda dikkate alınması gereken en önemli husus; kaliteli ve iyi bir keratin sipariş ettikten sonra en doğru uygulamayı gerçekleştirmek olacaktır. Birçok müşteri için kaliteden ziyade fiyat ön plana çıktığı için keratin bakım konusunda biraz daha hassas olmaları gerektiğini bildirmeliyiz.

Piyasada oldukça uygun fiyata satışa sunulan ürünler saçlarınıza düşündüğünüzden çok daha ciddi zararlar verebilir. Eğer “Sağlıklı ve güvenli bir Keratin bakımı yaptırmak istiyorum.” Diyorsanız; satın aldığınız keratin bakım ürününün fiyatına, markasına ve ürün ile ilgili içerik bilgisine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Günümüzde tavsiye edilen ürünlerin başında yer alan Natura keratin markası Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ve en iyi keratin markası ünvanını alan markadır. Kalitesini iyi bir şekilde yakalamış olan Natura keratin markası setler şeklinde satılmaktadır. Setlerin miktarına göre fiyatlarının da artış sağladığı Natura keratin markasının genellikle evde keratin setleri 400 ila 500 TL arasında olmaktadır.

Natura Keratin Fiyat
Natura Keratin Fiyat

Keratin Bakım Fiyatları

Natura keratinin kuaför setleri 300 – 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uygulaması dikkat gerektiren keratin bakımını evde de kendi başınıza yapabilirsiniz. Keratin bakımı saçlarınıza uzun süreli bakım sağlamanın yanı sıra saçlarınızın eskisinden çok daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırmaktadır.

Kullananların gönül rahatlığı ile tavsiye ettiği keratin bakım ürünlerinin fiyat listelerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Natura Keratin Bakımı 120 ml = 490 TL
  • Natura Keratin Bakım seti small = 590 TL
  • Natura Keratin Bakım Seti medium= 740 TL
  • Karbon keratin bakımı 100 ml = 370 TL
  • Karbon keratin bakım seti = 530 TL
  • Karbon keratin bakım seti- argan = 690 TL
  • Natura keratin bakım seti Large = 1500 TL
  • Karbon keratin bakımı 1000 ml = 3200 TL
  • Karbon Blonde Keratin bakımı 1 kg= 3200 TL
  • Biotin ve keratin saç dökülme karşıtı şampuan 350 ml = 60 TL

Keratin bakım konusunda tercih edilen karbon ve Natura keratin bakım setlerinin fiyatlarını sıraladık. keratin bakım fiyatı araştırması yapıyorsanız listenize dikkate alabilirsiniz. Güncel keratin bakım fiyatları ile keratin bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin fiyatlarını en güncel rakamlarla sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Keratin bakım fiyatları 2023 yılındaki güncel durumunu bu yazımızda sizlerle paylaştık. Daha fazla fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.❤️