Keratin Bakım Fiyatları 2023

admin tarafından yazıldı.
Keratin Bakım Fiyatları

Saçlar için en çok tercih edilen bakımların başında Keratin bakımı yer alıyor. Bu yüzden keratin bakım fiyatları 2023 yılında çok fazla araştırılıyor. Günümüzde artık sıklıkla kullanılan ve devamlı tavsiye edilen bu trend bakım ürünü ile ilgili fiyatları sizler için bir araya getirdik.

Genellikle kuaförler aracılığı ile uygulanmakta olan keratin bakım işlemleri tek kullanımlık setler halinde satışa sunulduğu için evlerde de kullanıma uygun hale gelmiştir. Peki, keratin bakım işlemlerini kuaförde mi yoksa evde mi yaptırmalıyım? Diye soracak olursanız; Bunun cevabını vermek elbette ki biraz zor olacaktır.

keratin bakım fiyatları
keratin bakım fiyatları

Bu noktada keratinin evde veya kuaförde yapılmasından ziyade hangi marka keratinin kullanıldığı daha önemli olmaktadır. Maalesef piyasada 50 veya 100 TL gibi düşük rakamlarla keratin adı altında sahte veya keratin ile hiçbir alakası olmayan ürünler satışa sunulmaktadır.

Bu nedenle Keratin bakımı konusunda dikkate alınması gereken en önemli husus; kaliteli ve iyi bir keratin sipariş ettikten sonra en doğru uygulamayı gerçekleştirmek olacaktır. Birçok müşteri için kaliteden ziyade fiyat ön plana çıktığı için keratin bakım konusunda biraz daha hassas olmaları gerektiğini bildirmeliyiz.

Piyasada oldukça uygun fiyata satışa sunulan ürünler saçlarınıza düşündüğünüzden çok daha ciddi zararlar verebilir. Eğer “Sağlıklı ve güvenli bir Keratin bakımı yaptırmak istiyorum.” Diyorsanız; satın aldığınız keratin bakım ürününün fiyatına, markasına ve ürün ile ilgili içerik bilgisine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Günümüzde tavsiye edilen ürünlerin başında yer alan Natura keratin markası Türkiye’de sıklıkla tercih edilen ve en iyi keratin markası ünvanını alan markadır. Kalitesini iyi bir şekilde yakalamış olan Natura keratin markası setler şeklinde satılmaktadır. Setlerin miktarına göre fiyatlarının da artış sağladığı Natura keratin markasının genellikle evde keratin setleri 400 ila 500 TL arasında olmaktadır.

Natura Keratin Fiyat
Natura Keratin Fiyat

Keratin Bakım Fiyatları

Natura keratinin kuaför setleri 300 – 5000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Uygulaması dikkat gerektiren keratin bakımını evde de kendi başınıza yapabilirsiniz. Keratin bakımı saçlarınıza uzun süreli bakım sağlamanın yanı sıra saçlarınızın eskisinden çok daha sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırmaktadır.

Kullananların gönül rahatlığı ile tavsiye ettiği keratin bakım ürünlerinin fiyat listelerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Natura Keratin Bakımı 120 ml = 800 TL
 • Natura Keratin Bakım seti small = 1000 TL
 • Natura Keratin Bakım Seti medium= 1.465 TL
 • Korban keratin bakımı 100 ml = 600 TL
 • Korban keratin bakım seti = 935 TL
 • Korban keratin bakım seti- argan = 1300 TL
 • Natura keratin bakım seti Large = 3.335 TL
 • Korban keratin bakımı 1000 ml = 4000 TL
 • Korban Blonde Keratin bakımı 1 kg= 4000 TL
 • Biotin ve keratin saç dökülme karşıtı şampuan 350 ml = 120 TL

Keratin bakım konusunda tercih edilen karbon ve Natura keratin bakım setlerinin fiyatlarını sıraladık. keratin bakım fiyatı araştırması yapıyorsanız listenize dikkate alabilirsiniz. Güncel keratin bakım fiyatları ile keratin bakımında ihtiyaç duyulan ürünlerin fiyatlarını en güncel rakamlarla sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Keratin bakım fiyatları 2023 yılındaki güncel durumunu bu yazımızda sizlerle paylaştık. Daha fazla fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.❤️

Paylaş

Yorum Bırak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

 • Gamze sezgin - Ağustos 1, 2022

  Is hakkında bilgi alabilirmiyim acaba

Benzer İçerikler

İpek Kirpik Fiyatları

İpek Kirpik Fiyatları

Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları

Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları

BİYOMETRİK-FOTOĞRAF-FİYATLARI

Biyometrik Fotoğraf Fiyatları 2023

Damacana Su Fiyatları

Damacana Su Fiyatları 2023 | (Ağustos) ZAMLI FİYATLAR

Tüp Fiyatları

Tüp Fiyatları 2023 | (AĞUSTOS!) Aygaz, İpragaz, BP, Mogaz

Protez Tırnak Fiyatları

Protez Tırnak Fiyatları 2023 Güncel Bilgiler

Daha Fazla Makale

Cami Nakkaş Fiyatları

Cami Nakkaş Fiyatları

Protez Saç Fiyatları

Protez Saç Fiyatları 2023 – Güncel Bilgiler

Sinema Bileti Fiyatları

Sinema Bileti Fiyatları 2023 | Cinemaximum Paribu, Optimum

kaş yaptırma fiyatları

Kaş Yaptırma Fiyatları 2023 – Microblading Kalıcı mı?

Saç Kesim Fiyatları

Saç Kesim Fiyatları 2023 | Güncel Bayan Kuaför Fiyat Listesi

Keratin Bakım Fiyatları

Keratin Bakım Fiyatları 2023

Saç Boyama Fiyatları

Saç Boyama Fiyatları 2023 | Kuaförde Saç Açtırma Fiyatı

X