Bim Salça Fiyatı 2023 – En Güncel Fiyatlar

BİM SALÇA FİYATI
BİM SALÇA FİYATI

Bim salça fiyatı 2023 araştırmasına girdiyseniz doğru yerdesiniz. Son zamanlardaki zamlardan nasibini alan Bim salça fiyatlarını en güncel halleriyle sizler için araştırdık. Bim’de satılan salça markası ve fiyatları yazımızın devamında. Okumaya devam ediniz.

Editörün önerisi: BİM ZEYTİN FİYATLARI.

Bim Salça Fiyatı

Yemeklerin en temel ürünlerinden biri salçadır. Çoğu yemekte lezzet veren ana maddedir. Vatandaş sürekli kullandığı bu ürünü alırken fiyat karşılaştırması yapmak istiyor. Çoğu markanın kendi sitesinde fiyatlar yazarken Bim ürünlerinin fiyatlarını bulmakta zorlanıyor. Sizler için market fiyatlarını araştırdık.

ÜRÜN ADIFİYATI
YURDUM DOMATES SALÇASI 830 GR34,50 TL
TUKAŞ DOMATES SALÇASI 700 GR37,50 TL
BİM SALÇA FİYATI

Bim Yurdum Salça Fiyatı 2023

Bim’in kendi markasıdır. Birçok konserve ürünü vardır. Yurdum aynı zamanda salça üretimi de yapmaktadır. Domatesin lezzeti diğer bilindik markalardan kötü değildir. Aynı zamanda daha uygun fiyata satılmaktadır.

Yurdum domates salçası Bim’de 34,50 TL‘ye satılmaktadır.

Bim Domates Salça Fiyatı 2023

Bim domates salçası olarak Yurdum ve Tukaş satmaktadır. Ürünler arasında pek kalite farkı bulunmamaktadır. Bim Yurdum domates salçası 34,50 TL, Tukaş domates salçası 37,50 TL‘ye satılmaktadır.

Bim Salça Fiyatı 5KG

Bim’de güncel olarak 5kg salça satışı yapılmamaktadır. Başka marketlerde Tukaş 5g salça bulmanız mümkün. Belki önümüzdeki günlerde Bim’de satışa sunulabilir. Öyle bir durumda sitede güncelleme yapılacaktır.

Bim’de Hangi Salça Markaları Bulunmaktadır?

Bim’de güncel olarak Yurdum ve Tukaş markalı salçalar satılmaktadır.

Bu da dikkatinizi çekebilir! BİM KAHVE FİYATLARI.

ÖNEMLİ DUYURU

Salça gibi kolay bozulabilecek ürünler alırken son tüketim tarihine dikkat ediniz.

Evde Salça Nasıl Yapılır?

Dokuz kilo kadar kapya biberi alıp eve getiriniz Onları ayıklayıp, temizleyiniz. hepsini mutfak robotundan geçiriniz. Yaklaşık 1 saat kadar çelik tenrecede pişirip suyunu çektiriniz. Ateşten almaya yakın bolca tuz, biraz zeytinyağı ve biraz sarımsağı rendeleyip içine atınız. Bu onun koruyuculuğunu arttırır. Soğuyunca kavanozlara ekleyebilirsiniz. Odun ateşinde yapılmış kadar lezzetli olmasa bile evinizde sağlıklı tüketebilceğiniz salçanız hazır. Hem de daha az maliyetli. Afiyet olsun!

Yazımızı beğendiyseniz ve başka merak ettiğiniz ürünler varsa aşağıya yorum bırakmayı unutmayınız.❤️