Rose Şarap Fiyatı 2023 – En Güncel Fiyatlar

rose şarap fiyatı
rose şarap fiyatı

2023 Rose Şarap Fiyatı yeni yılda ne kadar? Hangi Rose şarap kaç TL? Fiyatı ne kadar? En ucuz rose şarap fiyatı ne? gibi sık sorulan ürünlerin fiyatları hakkında en son ve en güncel listeyi sizler için hazırladık.

Şunu söylemek istiyoruz ki listemizde belirtilen fiyatlar tavsiye edilen şarap satış fiyatlarıdır. Bulunduğunuz şehir ve alışveriş yaptığınız Migros, Tekel büfe vb. yerlere göre bu fiyatlarda az da olsa artış ve azalış türünde oynamalar gözlenebilir.

Rose Şarap Fiyatı 2023

Her damak tadına uyan lezzetleri ile oldukça geniş bir kitlenin tercihi olan şarap, özellikle eğlence topluluklarının vazgeçilmez alkollü içeceğidir. Rose şarap ise en çok tercih edilen çeşitlerindendir. Rose şarap fiyatı 2023 yılında ÖTV oranlarının değişmesi ile güncellenerek raflardaki yerini almıştır. Birçok şarap severin merak ettiği yeni Rose şarap fiyatları internette de en çok araştırılan konular arasında yer alır.

İçimi kolay olması sebebiyle çok fazla tercih edilen Rose şarap fiyatları yeni yılda ne kadar olmuştur? İşte tüm rose şarap fiyatları;

Bu içerikte hoşunuza gidebilir; Migros Rakı Fiyatları.

Mateus Rosé Ne Kadar?340,00TL
Nif Bağları Rosé Ne Kadar?349,00TL
Sevilen Innocent Angel Ne Kadar?498,00TL
Pamukkale Anfora Blush Ne Kadar?210,00TL
Umurbey Blush Ne Kadar?345,00TL
Yedi Bilgeler Lasos Ne Kadar?389,00TL
Umurbey Blush Ne Kadar?245,00TL
Pamukkale Anfora Blush Ne Kadar?210,00TL
Ne Kadar?Turasan Rose Kalecik Karası189,00TL
Kuzeybağ Rose Ne Kadar?382,00TL
Chamlija Rose de Strandja Ne Kadar?375,00TL
Ne Kadar?Gürbüz Mood Blush395,00TL
Blush by Moncigale Ne Kadar?392,00TL
Pamukkale Artı Cabernet Sauvignon Ne Kadar?355,00TL
Turasan Blush Kalecik Karası Ne Kadar?189,00TL
Sevilen İsabey Kalecik Karası Ne Kadar?379,00TL
Pamukkale Kızıl Alan Ne Kadar?369,00TL
Bodvar No:1 Rosé Ne Kadar?632,00TL
Porta Caeli Felici Rose Ne Kadar?382,00TL
Çamlıbağ Blush Ne Kadar?175,00TL
ROSE ŞARAP FİYATI

Şarap denilince herkes gibi ilk aklımıza gelen kırmızı şarap olmaktadır. Halbuki rose şarapların içimi daha keyifli diyebiliriz. Yumuşak içimi sayesinde özel günlerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Yanında peynir, et, tatlı gibi atıştırmalık tercih edebilirsiniz.

Diren Vadi Rosé Ne Kadar?279,00TL
Büyülübağ Vedat Milör Serisi Adakarası Ne Kadar?205,00TL
Arcadia Mono Pinot Gris Rose Ne Kadar?248,00TL
Château d’Esclans Whispering Angel Ne Kadar?1.085,00TL
Porta Diverti Pembe Ne Kadar?198,00TL
Porta Caeli Felici Rose 37.5 cl Ne Kadar?185,00TL
Marie-Christine Rosé Ne Kadar?918TL
Paşa Dedem Blush Ne Kadar?260 TL
Kastro Tireli Peri Rosé Ne Kadar?289TL
Kuzubağ Çal Karası & Kalecik Karası Rosé Ne Kadar?260TL
Kastro Tireli Elaia Ne Kadar?215TL
Kuzubağ Öküzgözü Rosé Ne Kadar?260TL
Büyülübağ Blush Ne Kadar?215TL
Chateau Murou Blush Ne Kadar?385,00TL
Arcadia İlktepe Cabernet Sauvignon & Sangiovese Ne Kadar?235,00TL
Barel Rosé Ne Kadar?245,00TL
Ne Kadar?LA Mon Réve Tempranillo & Shiraz326,00TL
ROSE ŞARAP FİYATI

Rose Şarap Nasıl Üretilir?

Rose şarap kırmızı üzümden üretilmektedir. Kırmızı üzümün maserasyon işlemi birkaç saat daha uzatılarak pembe bir renk elde ediliyor. Hepimizin zevkle tükettiği rose şarap bu şekilde üretilmektedir.

En İyi Rose Şarap Markaları

Rose şarap almak istiyor ve pek bir bilginiz yoksa bu listeye mutlaka göz atın! Sizler için en iyi rose şarap markalarını araştırdık. İşte en iyi Rose şarap markaları;

1. Kavaklıdere LÂL – Çalkarası

En iyi rose şarap markaları olduğunda Kavaklıdere’den bahsetmemek doğru değil. Barton marka şaraplara göre uygun fiyatlı bir seçenek olan Lal, aslında sofra şarabı denmez. Kısaca yemeklerle birlikte tüketmenizi tavsiye edilmez. Ana yemek yerine peynir, kuruyemiş ya da meyve gibi atıştırmalıklarla içebilirsiniz.

2. Barton & Guestier – Rose d’Anjou

İlk sırasında kaliteli bir şarap olarak değerlendirebileceğimiz Rose d’Anjou yer alıyor. Sava ya da Leona gibi alternatiflere göre yüksek bir fiyatı olsa da deneyenler bayılmakta. Şarabı sushi ile birlikte ya da salataların yanında içebilirsiniz.

3. Kavaklıdere Ancyra Blush – Kalecik karası

Orman meyveleri aromasıyla dikkat çeken bu şarap, yine Kavaklıdere markasına ait. Çal karası üzümünün verdiği tat ve his sayesinde diri bir rose şarap olarak değerlendirilen Ancyra Blush, Uzak doğu mutfağı, ızgara ve peynirle harika uyum sağlamaktadır.

4. Doluca Verano

Düşük fiyatlı bir seçenek olan Doluca Verano, Cabernet Sauvignon ve Öküzgözü üzüm çeşitleri kullanılarak üretilmekte.. Gevrek ve meyveli bir aroması olduğu söyleniyor.. Ek olarak müthiş bir ferahlık sağlıyor. Damakta vişne, çilek ve ahududu aroması bıraktığını da söylemezsek olmaz. 😍

5. Leona Blush

Çok iyi rose şaraplardan bahsedip Leona Blush’tan bahsetmemek olmaz. Kalecik Karası ve Shiraz üzümlerinden üretilen bu şarap, keyifli ve yumuşak bir içime sahiptir. Koku olarak orta notalarda kırmızı meyve aroması içeren Leona Blush, damakta yumuşak bir tat geçirir.Listemizdeki en uygun fiyatlı blush şaraplardan biridir.

Yazımızı beğendiyseniz aşağıya yorum bırakmayı unutmayınız.😊

Önerilen içerik! Migros Bira Fiyatları.