Kıbrıs Sigara Fiyatları 2023 – Güncel Bilgiler

kıbrıs-sigara-fiyatlari
kıbrıs-sigara-fiyatlari

Kıbrıs Sigara Fiyatları, Kıbrıs tekel fiyatları ve Kıbrıs en güncel sigara fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden fiyatlar düzenli şekilde güncellenmektedir. Kıbrıs’ta 2021-2022 sigara fiyatları ülkemizdeki fiyatlara göre daha uygun olmaktadır.

Şimdi sizlerle birlikte Kıbrıs’ta sigara fiyatları ne kadar? Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022 yılında ne kadar? ve Kıbrıs en güncel sigara fiyatları ile ilgili bilgilere değineceğiz.

Güncel Kıbrıs Sigara Fiyatları
Güncel Kıbrıs Sigara Fiyatları

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022 Güncel

Kıbrıs’ta piyasada yer alan sigara fiyatlarının en güncel şekli aşağıda yer aldığı gibidir. Kıbrıs sigara ve alkol fiyatları Türkiye’deki fiyatlara göre çok daha fazla bir fark gösterebilmektedir.

Kent 17 TL
Marlbora23 TL
L&M22 TL
Camel21 TL
Winston20 TL
Benson & Hedges23.99 TL
Viceroy17 TL
Monte Carlo21 TL
Silk Cut24 TL
Davidoff23 TL
Silkcut purple 100S23.99 TL
Parliament23 TL
kıbrıs sigara fiyatları

Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları 2022

Ülkemizde alkol ve bilindik sigara markalarının fiyatları diğer ülkelere oranla oldukça yüksek olmaktadır. Bu durumun bilindik en temel nedeni alkol ve sigaradan alınan vergilerdir. Özel tüketim vergisi ve katma değer vergileri uygulaması fiyatların bir hayli artmasına neden olmaktadır.

Oysaki Kıbrıs’ta sigara ve alkol fiyatları ülkemize oranla çok daha uygun satışa sunulmaktadır. Kuzey Kıbrıs’ta sigara ve alkol fiyatları oldukça düşük olduğu için Türkiye’ye dönerken ne kadar sigara ve alkol bulundurabileceğinizi öğrenerek satın alabilirsiniz.

Kıbrıs Sigara Vergileri
Kıbrıs Sigara Vergileri

Kıbrıs’ta en güncel sigara fiyatları ve alkol fiyatları her zaman belirli konumda olsalar da gazino, market ve bayi gibi firmalar arasında fiyatlarda ufak tefek değişiklikler gözlenebiliyor. Türkiye’de sigara ve alkole uygulanmakta olan vergiler en az %70 olduğu için Kıbrıs’a göre biraz pahalı satışa sunuluyor.

Bu da ilginizi çekebilir! Migros Sigara Fiyatları.

Kıbrıs’ta Alkol Ve Sigara Vergileri

Kuzey Kıbrıs’ta alkol ve sigaraya uygulanmakta olan vergi oranı oldukça düşük seviyelerdedir. Birbirinden farklı ürünleri Türkiye’den temin eden Kıbrıs Türkiye’nin tam tersine oldukça uygun fiyatlı ürünler bulunduruyor. Bu ürünlerin başında ise alkol ve sigara yer alıyor.

Kıbrıs’taki güncel alkol ve sigara vergilerini öğrenmek için kıbrıs vergi dairesi sitesinde bulunan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları

Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları, eğer Kıbrıs’tan çıkıyorsanız gideceğiniz ülkeden sigara almaya göre daha ucuzdur. Kıbrıs sigara fiyatları diğer ülkelere göre çok daha avantajlı olup, ülkeden ayrılmadan dövizinin harcamanız için uygun fiyattadır.

Free Shop’ta kullanıcılara sunulmuş olan tüm alkol ve sigara fiyatları için ise yalnızca birkaç TL fark gösterebilmektedir.

Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları, 10 TL – 20 TL arasındadır.

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022 yılında bu şekildeydi eğer gelecek yıl kıbrıs sigara fiyatlarına zam gelirse sizlere en güncel kıbrıs sigara fiyatını ulaştırmaya devam edeceğiz.

 • Dunhill sigara = 12, 5 TL
 • Benson & Hedges Gold = 12,25 TL
 • Marlboro Gold = 12 TL
 • Benson & Hedges Silver= 12,25 TL
 • Camel Black Box = 10,5 TL
 • Benson & Hedges Black = 12,25 TL
 • Silkcut purple 100S= 11 TL
 • Marlboro 100S= 11 TL
 • Parliament= 12,5 TL
 • Murattı = 11 TL
 • L& M= 10,75 TL
 • Winston Classic= 11 TL
 • Rothmans = 12 TL
 • Lucky Strike = 11 TL

Sigara fiyatlarının doğru olmadığını düşünüyorsanız en güncel bilgiyi bizlerle paylaşırsanız sizlere en doğru ve en hızlı bilgileri aktarmamıza yardımcı olabilirsiniz.