Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları

Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları
Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları

Denizli toptan nevresim kumaş fiyatları, son zamanlarda çok fazla merak edilen bir konu oldu. Giyim mağazalarındaki fiyatların artmasıyla birlikte çoğu kişi kumaş fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırmaya başladı. Bu yüzden biz de sizler için bu yazımızda güncel Denizli toptan nevresim kumaş fiyatlarını açıklıyoruz.

Eğer siz de evde kumaş ile giysi yapmak isteyip paradan tasarruf etmek istiyorsanız kilo ile nevresim kumaş almak veya toptan nevresim kumaş almak çok ucuza geliyor. Çarşaf kumaşı olarak da bilenen bu kumaşların fiyatları ve Deniz toptan nevresim fiyatları aşağıdaki fiyat listemizde yer alıyor.

Eğer güncel fiyat bilgileri değişirse bizlere ulaşıp fiyat listemizi güncellememize yardımcı olabilirsiniz.

Denizli Toptan Nevresim Kumaş Fiyatları

Denizli kilo ile nevresim kumaşı fiyatlarını ve 2022 yılında Denizli nevresim kumaş fiyatlarını aşağıdaki listemizden öğrenebilirsiniz.

Toptan Kumaş Fiyatları:

Nevresim KumaşıUzunlukFiyat
Pamuk Nevresim Kumaş1 Metre51,90 TL
Poplin Nevresim Kumaş1 Metre59,90 TL
Polycotton Nevresim Kumaş1 Metre34,90 TL
Nevresim Kumaş Fiyatları
Nevresim Kumaşları Toptan Fiyatları
Nevresim Kumaşları Toptan Fiyatları

Nevresim Kumaşları Toptan Fiyatları

Nevresim kumaşı, metre olarak satıldığı gibi toptan olarak da satılıyor. Kumaş fabrikalarından çıktıktan sonra diğer maliyetleri kısmak için toptan olarak satışa sunulan Denizli nevresim kumaşı çok daha ucuza geliyor.

Nevresim kumaşı toptan 1000 TL fiyata alınabiliyor. Kilo olarak aldığınız bu kumaşların metresi 25 TL’ye geliyor ve normal metre olarak satın almaya göre çok daha uygun bir fiyat.

Denizli Toptan Kumaş Fiyatları

Denizli’de kumaş üretiminin çok daha fazla olmasından dolayı kumaş fabrikaları çok fazla. Bu yüzden Denizli toptan nevresim kumaş fiyatları da düşük oluyor. Denizli’ye toptan nevresim kumaşı almak için gelirseniz fiyatlar şu şekilde:

  • 1 kilo Nevresim Kumaşı 7 TL ,
  • 100 Kilo Denizli nevresim kumaşı 500 TL‘den satılıyor.

Nevresim Kumaş Fiyatı

Denizli toptan nevresim kumaş fiyatları 30 TL’den 60 TL’ye kadar fiyat aralığında satılıyordu. Aynı şekilde akfil kumaşlarının fiyatları da bu fiyat aralığına yakın şekilde.

Toptan akfil kumaş fiyatları 25 TL‘den satılıyor. Bazı yerlerde ise 45 TL‘ye bulmak mümkün.

Denizli’de bazı tekstillerden daha uygun fiyata nevresim kumaşı alabilirsiniz. Aşiyan tekstil Denizli şubesinden metre fiyatı 25 TL‘ye nevresim kumaşı alabiliyorsunuz.

Umarım aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmışızdır. Daha fazla soru sormak istiyorsanız bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Bunun gibi daha fazla fiyat bilgisine ulaşmak için buradan sitemizi ziyaret edebilirsiniz.