Kiremit Fiyatları – 2023 Zamlı Fiyatlar

Kiremit Fiyatları
Kiremit Fiyatları

Kiremit fiyatları son zamanlarda oldukça değişen fiyat politikasına sahip olmaktadır. Sitemiz üzerinden kiremitlerin günlük fiyatlarına ulaşabilirsiniz. 2023 kiremit fiyatları ne kadar olacak? 2023 yılında kiremit fiyatlarına zam gelecek mi? 2022 güncel kiremit fiyatları ne kadar? Gibi tüm sorularınıza sitemiz üzerinden cevap bulmanız mümkündür.

Kiremit fiyatlarında görülen değişiklikleri sizler için takip ederek her gün detaylı güncellemeler yapmakta ve siz değerli kullanıcılarımızı hızlı bir şekilde haberdar etmekteyiz. Kiremit fiyatları karşılaştırdığınız zaman seçim yaparken tercih edileceğiniz kiremit modelinin hangi bölgede kullanılacağını ve bölge ile uyumlu olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kiremitler birbirinden farklı şekil ve işleve sahip oldukları için farklı şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle bina yapımı, gölgelik ve çatı yapımı gibi kullanım alanlarını sıralamak mümkündür. Kiremitlerin kalitesi kadar dayanıklı olması da en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Kalitesiz kiremitler kötü hava koşullarına karşı dayanıksız olacaktır.

Kaliteli kiremitler ise hava koşulları Her ne olursa olsun dayanıklı olacaklardır. Piyasada Tabii ki uygun fiyata kiremit bulmak da mümkündür. Bu nedenle kiremit fiyatları karşılaştırması yaparak tercihinizi yapmanız gerekmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir. İNŞAAT DEMİR FİYATLARI.

Kiremit fiyatları 2022 Listesi

Kiremit fiyatları 2022 rakamlarına değineceğiz. Kiremitlerin model, boyut ve tasarımlarına göre fiyatları artabilmektedir. 2022 yılı kiremit fiyatlarına ait güncel listemiz siz değerli okuyucularımızın bilgisine sunulmuştur.

Akdeniz kiremit, Marsilya kiremit, Valensiya kiremit, alaturka kiremit, Granada kiremit, Cam kiremit, renkli kiremit ve Mahya kiremit gibi kiremit modellerinin fiyatlarını içeren listemize göz gezdirerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Sıralandırmış olduğumuz fiyat listesi yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Piyasadan toplayarak oluşturmuş olduğumuz ortalama fiyatlar bulunduğunuz bölgedeki kiremit fiyatları ile uyuşmuyor olabilir.

Bu nedenle mutlaka bulunduğunuz alandaki kiremit fiyatları listesine de erişerek fiyatlar arasında karşılaştırma yapınız. Kiremit satın almaya karar verdiğiniz zaman dikkat etmeniz gereken ilk şey kiremitlerin yapısı ve yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi olmalıdır. Ürünlerin kalitesi arttıkça fiyatlarında da artış görülecektir.

Şimdi sizlerle birlikte kiremit modeli, kiremit boyutu ve kiremit fiyatı olacak şekilde fiyatları değerlendireceğiz.

  • Marsilya kiremit – 230 mm x 410 mm fiyatı 8,95 TL
  • Akdeniz kiremit – 230 mm x 410 mm fiyatı 8,95 TL
  • Alaturka kiremit – 130 mm x 165 mm x 420 mm fiyatı 8,65 TL
  • Granada kiremit – 270 mm x 450 mm fiyatı 9,80 TL
  • Valensiya kiremit – 240 mm x 450 mm fiyatı 9,40 TL
  • Renkli kiremit – 240 mm x 410 mm fiyatı 13,50 TL
  • Cam kiremit – 230 mm x 410 mm fiyatı 260 TL
  • Metal kiremit – en : 87,5 cm, boy: 200 cm fiyatı 210 TL
  • Mahya kiremit – 230 mm x 430 mm fiyatı 14,10 TL

2022 yılındaki kiremit fiyatlarını en güncel bir biçimde sizler için sıraladık. Piyasadan bilgi edinerek topladığımız bu listemizde;  marsilya, akdeniz, alaturka, granada, valensiya gibi birçok kiremit çeşidinin piyasadaki güncel fiyatlarını sizler için listeledik.

Daha fazla fiyat bilgisine ulaşmak için nefiyat.net sitemizi ziyaret edebilirsiniz.