2022 Jagermeister Fiyatları – Güncel Fiyatlar

2022 JAGER FİYATLARI
2022 JAGER FİYATLARI

Jagermeister soğuk havalarda insanın içini ısıtan alkollü bir alman klasiğidir. Tam 56 çeşit kök, ot ve meyvenin karışımından elde ediliyor. Formülü gizli tutulan bir likör. Hacimce %35 alkollüdür.

Sizler için en güncel fiyatları araştırdık. Yazının devamında 2022 Jagermeister fiyatları bulunmaktadır. Okumaya devam ediniz!

Güncel jagermeister fiyatları;

4cl Jagermeister Fiyatı75,00 TL
35’lik Jagermeister Fiyatı224,00 TL
50’lik Jagermeister Fiyatı336,00 TL
70’lik Jagermeister Fiyatı452,00 TL
100’lük Jagermeister Fiyatı640,00 TL
100’lük Jagermeister Manifest Fiyatı1.020,00 TL
Jagermeister Fiyatları

Ayrıca güncel rakı fiyatlarını da görmek için buraya tıklayınız!

Duty Free’lerde 2022 Jagermeister Fiyatları

Yurt dışına çıkma imkanınız varsa veya çıkan bir tanıdığınız varsa, Duty Free shoplarda Jagermeister bulma ihtimaliniz daha yüksek. Bu satış yerlerinde 100’lük bir şişe Jagermeisteri 18 euro civarında almanız mümkün.

Migros’ta 2022 Jagermeister Fiyatları

2022 jagermeister fiyatı, alınan yere göre fiyatta değişiklik olabilir. Migros alkol çeşitliliği bakımından satın alınan yerlerin başında geliyor. Sattığı alkollerden biride Jagermeister’dir. İşte 2022 Jagermeister fiyatları.

  • 35’lik Jagermeister fiyatı:224,00 TL
  • 50’lik Jagermeister fiyatı:336,00 TL
  • 70’LİK Jagermeister fiyatı:442,00 TL
  • 100’lük Jagermeister fiyatı:640,00 TL

Carrefour 2022 Jagermeister Fiyatları

Carrefourda Jagermeister satışı fazla yapan yerlenderdir. Burada genelde 35’lik ve 70’lik Jagermeister satılır. Diğer yerlerden fiyat olarak pek farkı yoktur. 2022 Jagermeister fiyatları 230TL İLE 650TL arasında değişkenlik gösterir.

  • 35’lik Jagermeister fiyatı:230,00 TL
  • 50’lik Jagermeister fiyatı:340,00 TL
  • 70’LİK Jagermeister fiyatı:450,00 TL
  • 100’lük Jagermeister fiyatı:645,00 TL

Kıbrıs’ta 2022 Jagermeister Fiyatları

Kıbrıs’ta Jagermeister fiyatları, bizim ülkeye göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Mesela karşılaştırma yapmamız gerekirse, ülkemizde 100’lük Jagermeister fiyatı 640,00 TL civarında fakat Kıbrıs’ta, 100’lük Jagermeister fiyatı 350,00 TL civarına düşmektedir.

Jagermeister Nasıl İçilir?

Jagermeisteri hazır bir kokteyl olarak düşünebilirsiniz. Yalnızca Jagermeistere ve buz gibi shot bardaklarına ihtiyacınız var! Shot bardağını tamamen Jagermeister doldurmanız gerekiyor. Tek seferde hepsini içmelisiniz. İster kokteyl yapın ister tek başına tüketin.

En yaygın kokteyl şekli ‘Jagerbomb’ olarak geçiyor. Yapımı ise oldukça basit. Yarım bardak enerji içeceğinin içine Jagermeister koyup fazla bekletmeden tüketmelisiniz.

Jagermeister bir Alman içkisi olduğu için onlar gibi tüketmek isterseniz, yarım bardak biranın içine Jagermeister koyup içebilirsiniz.

Jagermeister içerken sıcaklığını ayarlamak önemli bir konu. Soğuk olmasına dikkat edin. Bir de shot bardakları soğuk olursa alınan haz iki kat artar.

Jagermeister nasıl içilir konusunda ek olarak söylemek istediğim, değişik meyvelerden kokteyl yapabilceğinizdir. Kendine has damakta hoş bir tat bırakıyor. İlave olarak farklı sevilen tatlarla karışınca ortaya büyüleyici bir lezzet çıkıyor.

Jagermeister’le Yapılan Kokteyler

1-JAGERBOMB

En yaygın içme şekillerinden biridir. Jagerbomb hazırlamak için, uzun kokteyl bardağının ya da 50cc’lik bir bira bardağının yarısını enerji içeceğiyle doldurun. İçine bir shot Jagermeister ekleyin.

Jagerbomb’un özelliği iki içeceğin birbirine karışmamasıdır. Bu yüzden karışım hazırlandıktan sonra kısa sürede içmeniz gerekmektedir.

2-Meistertini Kokteyl

Leziz bir Meistertini Kokteyl hazırlamak için ihtiyacımız olan malzemeler Martini, Jagermeister, Mapple Syrup Akçaağaç şurubu, Espresso yeterli. Hazırlanışı oldukça basit. İlk olarak Martini , Jagermeister , Akçaağaç Şurubu ve Espresso’yu çalkalayıcıya ekleyin. Ardından buz ilave edin. 30 saniye süresince çalkalayın. Önceden soğutulmuş martini bardağına süzün. İşte kokteylimiz hazır, afiyet olsun!

3-Mr Long Kokteyl

Sıradaki müthiş kokteylimiz Mr Long Kokteyl. Kokteyl için ihtiyacımız olan malzemeler: tekila, vodka, gin, rom, portakal likörü, sweet&sour sos ve jager. Ardından klasik kokteyl tarifi ile malzemeleri karıştırabilirsiniz. Soğuk servis ediniz.

4-CUCUMBER KOKTEYL

Almanların meşhur likörü ile hazırlanan en popüler kokteyllerden biri hiç tartışmasız cucumber kokteyl diyebiliriz. Bir kere denedikten sonra sonuç sizi memnun edecek. Bu enfes kokteyl için ihtiyacımız olan malzemeler şunlar; Jagermeister likörü, 1 taze salatalık, Sprite, buz küpleri. Hazırlanışına geçelim bir an önce. İlk önce salatalığı yıkayıp daha sonra uzun dilimler halinde doğrayın. İsterseniz kabuğunu soyup o şekilde de yapabilirsiniz. Bir bardağa 3-4 dilim doğranmış salatalıkları diziniz. Ardından buz küplerini içine ekleyiniz. İyice soğuttuğunuz Jagermeister’i dökün ve Sprite ile bitirin. Daha sonra servis edebilirsiniz. Afiyet olsun.

Sizlere güncel Jagermeister fiyatlarını sunduk. Eğer faydalı olduğunu düşünüyorsanız değerli yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz.