Grants Viski Fiyatı 2023 – En Güncel Zamlı Fiyatlar

GRANTS VİSKİ FİYATI
GRANTS VİSKİ FİYATI

Grants Viski Fiyatı 2023 ve Grants Viski 1 Lt Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Son derece merak edilen ve sevilen viski markalarından Grants ile alakalı fiyat bilgilerini sizlere aktaracağız. Yazımızın içerisinde çeşitli ücret bilgilerinin yanı sıra, yorumlara ve boyutlarına da yer vereceğiz.

Grants Viski Fiyatları

İskoçya kökenli olan bu içkinin oldukça fazla insan tarafından tüketilmektedir. Genelde kolay içilen ve çok ağır olmayan bir tadı olduğu söylenmektedir. Fakat bu kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Her üründe olduğu gibi alkole ve viski fiyatlarına da zamlar gelmeye devam etmektedir. Şimdi sizlere Grants Viski Fiyatları 2023 yılında ne kadar? Hepsinden bahsedeceğiz:

100 lük Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 640,00 ₺
70 lik Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 300,00 ₺
50 lik Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 385,00 ₺
35 lik Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 320,00 ₺
20 lik Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 240,00 ₺
12 Yıllık Grants Viski Fiyatı Ne Kadar? 550,00 ₺
grants viski fiyatları

Bu da ilginizi çekebilir! MİGROS ŞARAP FİYATLARI.

Diğer Grants Viski Fiyatları

Çok satışı yapılmasa da Grants Viski 1.5 Litre Fiyatı 800 ₺’dir. Grants Viski 4.5 Lt Fiyatı 4.5 Litrelik Grants Viski’nin satışı mevcut. Oldukça büyük ve koleksiyonluk olan bu şişenin satışı Türkiye’de yoktur. Ancak yabancı kaynaklardan aldığımız fiyat bilgisi şu şekildedir: Grant’s %43 Karışık Viski 4.5 Lt Fiyatı: 2.800 Türk Lirası Grants Viski 15 Litre Fiyatı Bu viskinin 15 Litrelik şişesi bulunmamaktadır. 1.5 LT grants viski fiyatı yukarıda da belirtildiği gibi 800 TL civarındadır.

Grants Viski Çeşitleri

Bu viskinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; Toffee çikolatalı, kuru üzümlü, tereyağlı, baharatlı, çeşitli meyve aromaları gibi türlerdir. Özellikle de aromaları insanlar tarafından çok sevilmektedir ve tercih edilmektedir.

Viski Seçerken Neye Dikkat Etmek Gerekir?

İyi bir viski nasıl seçilir? Viski seçerken öncelikle hangi ülkede üretildiğine bakmak gerekmektedir. Dünyadaki en iyi viskiler genellikle ABD ve İskoçya’da üretilmektedir. İyi bir viski kabarcıksız ve tortusuz olmalıdır. Viski seçerken üretim tarihine de dikkat etmek gerekmektedir. Viski ne kadar yıllanmışsa damakta bıraktığı tat o kadar iyi olacaktır.

Viski Neyle İçilir?

Viski içme şekliniz alışkanlıklarınıza göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle sizin için en doğru seçimi deneyerek bulabilirsiniz. Biz sizler için birkaç öneri bırakıyoruz;

  • Viski- Soda Karışımı
  • Viski- Cheesecake
  • Viski- Peynir
  • Üzüm-Kavun
  • Iceberg Marul İle İçebilirsiniz.

Viski Neyle İçilmez?

Viski diğer alkoller gibi olmadığı için her içecekle içmek doğru olmaz. Sizler için içmemeniz gereken birkaç içeceği söyleyeceğiz;

  • Viski ve redbull gibi enerji içecekleri ile içilmemelidir. Bu şekilde çok sağlıksız olacaktır.
  • Viski ve kola içmek yapabileceğiniz en büyük hatadır. Viski ve kola birleştiğinde acı ve tatlı bir tat oluşturur. Viskinin tüm tatları ve aromaları kaybolur.
  • Ancak birçok viski türü buzda içilemez.

Viski Sarhoş Eder mi?

Viski içerisindeki yüksek alkol oranından dolayı sarhoş olma ihtimaliniz yüksektir. Fakat bunun kesinliğinden söz etmek mümkün değildir. Çünkü sarhoş olmak, alkolün kana karışmasıyla alakalıdır. Örneğin votkadan daha düşük alkol içeriğine sahip olan Jagermeister (%35 hacim), votkadan çok daha hızlı sarhoş olur.

Grants Viski Fiyatı
Grants Viski Fiyatı

Yazımızı beğendiyseniz aşağıya yorum yapmayı ve sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Dikkatinizi çekebilir; JAGERMEİSTER FİYATLARI.